Tomasz Komenda ODSZEDŁ PÓŁ ROKU TEMU OD RODZINY!

Tomasz Komenda pół roku temu odszedł od narzeczonej Anny i malutkiego synka Filipa. Dlaczego doszło do tego rozstania? Sprawę komentuje była partnerka Komendy.

18 lat w więzieniu

Tomasz Komenda został niesłusznie skazany za gwałt na 15-letniej dziewczynie w Miłoszycach. Za kratami spędził 18 długich lat. Przeżył w więzieniu koszmar, który odcisnął piętno na dalszym jego życiu. Mężczyzna otrzymał też odszkodowanie oraz zadość uczynienie za lata niesłusznie spędzone za kratami więzienia. Tomasz Komenda uzyskał 13 milionów złotych, Teraz światło dzienne ujrzały nowe informacje na temat jego związku z Anną Walter.

Odszedł od rodziny

Okazuje się, że Tomasz Komenda pół roku temu odszedł od swojej narzeczonej i synka Filipa. Informację potwierdziła partnerka mężczyzny. Anna Walter powiedziała w rozmowie z portalem Pudelek:

Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku.

Anna Walter zajmuje się wychowaniem trzech pociech. Najmłodszy syn Filip jest owocem związku z Tomaszem Komendą. Dwoje synów ma z poprzedniego związku. Walter nie chciała zdradzać szczegółów rozstania. Powiedziała jedynie, że starała się walczyć o rodzinę. Jednak bezskutecznie. Skomentowała:

Nie chciałabym za bardzo tego komentować. Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są moi synowie i moje zdrowie.

Miłość z sieci

Tomasz Komenda poznał Annę Walter za pośrednictwem portalu internetowego. W mediach opowiadał o gorącym uczuciu do wybranki. We wrześniu 2020 roku podczas premiery filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”, oświadczył się Annie Walter. Został przyjęty. Wówczas mówił o ukochanej:

Ania to moja pierwsza i ostatnia miłość. Nie jesteśmy idealnym związkiem. Zdarza, że się kłócimy, a potem przychodzi najfajniejszy moment, czyli przeprosiny”.

Para doczekał się synka Filipa. Komenda planował ślub z ukochaną i wspólną przyszłość. W lipcu ubiegłego roku odszedł od rodziny.

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Rafał Collins

 

Komentarze