Dramat w w Zielonej Górze! Adwokatka i lekarz uszkodzili mózg swojego dziecka!

35-letnia adwokatka i 37-letni lekarz z Zielonej Góry to rodzice 3-miesięcznego chłopca.

Ojciec dziecka zgłosił się z synem do szpitala z powodu nagłego zatrzymania krążenia. Po badaniach na jaw wyszły szokujące fakty!

 

zdjęcie ilustracyjne – pixabay

 

Trzymiesięczne dziecko Zielona Góra

Gdy 37-latek przyjechał z dzieckiem do szpitala, niemowlakowi wykonano serię badań, w tym tomografię. Wówczas okazało się, że dziecko ma liczne obrażenia mózgu, powstałe na przestrzeni kilku tygodni. Prowadząca badanie lekarka wykluczyła, iż mogłyby one powstać na skutek choroby i kobieta zgłosiła sprawę do prokuratury.

 

Lekarka ze szpitala w Zielonej Górze, po przeprowadzeniu serii badań, zgłosiła podejrzenie popełnienie przestępstwa. Obrażenia w jej ocenie były spowodowane działaniem osób trzecich*

– poinformowała rzeczniczka zielonogórskiej prokuratury okręgowej, prokurator Ewa Antonowicz.

 

Po zgłoszeniu zabezpieczono dokumentację medyczną chłopca, a także zasięgnięto opinii biegłego. Jego opinia wskazała na zespół dziecka potrząsanego. Jak wyjaśnia prokurator Antonowicz:

 

To szereg czynności intensywnego potrząsania dzieckiem z taką siłą, że dochodzi do obrażeń mózgu*

 

Adwokatka i lekarz usłyszeli zarzuty

35-letnia adwokatka i 37-letni lekarz poza trzymiesięcznym synem, mają też 1,5 roczną córeczkę. Rodzice dzieci zostali zatrzymani dnia 5 lipca 2024 r., a dzieci przewiezione do szpitala.

Kobieta i mężczyzna usłyszeli zarzuty znęcania się fizycznego nad dzieckiem i spowodowania ciężkich obrażeń, jednak nie przyznali się do winy. Obecnie mają zakaz kontaktowania się z dziećmi oraz zakaz opuszczania kraju, zastosowano też dozór policyjny.

Prokurator poinformowała też, że mężczyzna był już karany:

 

Mężczyzna był już dwukrotnie karany. Jedno z przestępstw dotyczyło posiadania środków odurzających, a drugie wiarygodności dokumentów

Naga kobieta nad zalewem Zemborzyckim! [VIDEO]

 

źródło/cytaty TVN24.pl

Komentarze