Weronika Rosati wypadek! Doznała „Nieludzkiego bólu szarpanego nerwu”

39-letnia Weronika Rosati popularność zyskała dzięki serialowi „M jak Miłość” a także rolach w filmach takich jak „Pitbull” czy „Obława”.

Od 2015 roku Rosati grała w produkcjach polskich i zagranicznych, przede wszystkim amerykańskich. Obecnie swoje życia zawodowe dzieli między USA i Polskę.

Dziś aktorka zamieściła poruszający wpis. Zwraca się także w nim do Piotra Adamczyka, który był jej partnerem w 2013 roku.

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Weronika Rosati przez dziesięć lat starała się milczeć w sprawie wypadku, w którym została mocno poszkodowana. Jednak w dziesiątą rocznicę tego tragicznego zdarzenia, zabrała głos. I jest to mocny głos!

 

17/09/2013 -Dzień mojej wielkiej osobistej tragedii zamieniony wbrew mojej woli w medialna mydlana opere.

– zaczęła swój wpis.

 

Następnie aktorka opisała, jakich doznała obrażeń:

 

…doznałam drastycznego urazu nogi. Spędziłam miesiece unieruchomiona w szpitalu, straszono mnie amputacja, kolejne miesiace na wózku inwalidzkim i w sumie prawie dwa lata o kulach. Przeszłam kilka bolesnych operacji. (…)

 

nadal słysze dźwiek wybuchajacej poduszki powietrznej i widoku mojej drastycznie przekręconej nogi. Nieludzkiego bólu szarpanego nerwu przez złamana kość. Przerażonych twarzy lekarzy na widok mojej stopy.

 

Przyznała też, że noga boli ją do tej pory oraz, że nadam musi chodzić na rehabilitację.

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Podkreśliła także, że przez urazy, jakie doznała, zatrzymała się jej kariera i prawdopodobnie utraciła wiele potencjalnych ról i szans na sukces:

 

W tym czasie straciłam złoty moment w mojej karierze która nabrała zawrotnego tempa po mojej roli w nagradzanej “ Obławie” i dużej roli w serialu “ Luck” Michaela Manna. Ominęło mnie wiele konkretnych ról i ról o które nie mogłam nawet sie starać ze względu na stan zdrowia. Ale co najgorsze przeżyłam w tym czasie niewyobrażalny ból, lęk, bezsilność i smutek. To całkowicie nie minęło.

 

Dopiero teraz, po 10 latach Weronika Rosati, nabrała odwagi, by ujawnić, że to Piotr Adamczyk, który kierował autem, był winny wypadku!

 

https://www.instagram.com/weronikarosati/

 

Sprawa jest jasna: kierowca jechał za szybko,był pod wpływem negatywnych emocji(pozostanie to pomiedzy mna a nim) i spowodował wypadek który okaleczył mnie na całe życie.
Wszelkie medyczne opłaty zwiazane z moim urazem nogi od lat płace z własnej kieszeni (dla jasności).

 

Jeszcze więcej luksusu! W willi Klaudii Halejcio powstał „basenowy raj”! [FOTO]

 

Zwróciła się też bezpośrednio do niego:

 

Otwarta notka do kierowcy @piotradamczykactor
Piotrze,
Będzie krótko.
10 lat temu,my wiemy jaka była i jest prawda.
Prosze Cię o nie wykonywanie zawodowych lub innych szkodliwych działań przeciwko mnie. Nie chce wyciagać spraw i dowodów, chce żyć bez przeszkód i fałszywych mitów na mój temat i na temat tego wypadku i otaczajacych go wydarzeń.
Na to zasługuje i tego od Ciebie oczekuje.

 

Tak więc z tego wpisu wynika, że Piotr Adamczyk działa przeciwko Weronice Rosati, a ta oczekuje zaprzestania tych działań.

Czy Adamczyk odpowie na post Weroniki? Jak do tej pory z jego strony nie pojawił się żaden komentarz.

 

„Wstrętne i obrzydliwe zachowanie” Joanna Opozda o nowym pomyśle Królikowskiego!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Komentarze