Willa Małgorzaty Rozenek jest na sprzedaż. Kwota zwala z nóg!

Obecnie Małgorzata Rozenek mieszka w wynajmowanej willi. Nieruchomość jednak właśnie została wystawiona na sprzedaż.

Majdanowie w willi na warszawskim Wilanowie mieszkają od ponad roku. Teraz jednak czeka ich kolejna przeprowadzka.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Instagramowi obserwatorzy Małgorzaty Rozenek doskonale znają eleganckie, obszerne wnętrza budynku, zadbany teren przed domem i basen, w którym bawiła się celebrytka wraz z rodziną. Miesięczny koszt najmu wynosi 30 tysięcy złotych, jednak Rozenek twierdziła, że ona nie płaci na najem:

 

To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas. Gdybym to miała robić ja, to nie wiem, czy w swoim rozsądku bym się na to zdecydowała.

– mówiła w rozmowie z Faktem.

 

Willa Małgorzaty Rozenek na sprzedaż

 

W sieci pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży willi, w której do tej pory mieszkała Rozenek z rodziną. Sam dom ma powierzchnię 300 metrów kwadratowych. Na piętrze znajdują się cztery sypialnie.

 

Parter to otwarta przestrzeń salonu z kominkiem, kuchnią, gabinetem. W oddzielnej części hall, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, garaż na 2 samochody oraz kotłownia z prysznicem gospodarczym.

– czytamy w ogłoszeniu.

 

Dom wystawiono na sprzedaż wraz z luksusowym wyposażeniem, między innymi z firm takich jak Gaggenau, Eichholtz,Delightful, Retro Berker czy Berker Palazzo.

Willę wybudowano w 2015 roku, a kupić ją możemy za niespełna 11 milionów złotych (konkretnie 10 900 000 zł.), co daje 36 333 zł za m².

 

Henio Majdan poszedł do przedszkola. Za czesne kupisz dobre auto!

 

Komentarze