Wrocław: Taksówkarz i pieszy bili się na środku ulicy! Policja w ogóle nie zareagowała!

Do szokującej sytuacji doszło na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic Buforowej i Strawińskiego we Wrocławiu. Kierowca taksówki postanowił wyminąć inne auta i zmienił pas na środku przejścia dla pieszych czym mocno podenerwował przechodnia. Rozemocjonowany mężczyzna uderzył czymś w auto i wtedy się zaczęło!

Nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców, a zarazem świadków przykrego incydentu pokazuje chamskie zachowanie kierowcy taksówki. Mężczyzna nie dość, że wymijał auta na przejściu dla pieszych to naraził na niebezpieczeństwo przechodniów. Kiedy jeden z nich mocno poirytowany całą sytuacją uderzył w jego auto taksówkarzowi już się nie spieszyło, ponieważ wyszedł z wozu i wdał się w bójkę na pięści z przechodniem! Na szczęście krwawej jatce zapobiegli inni kierowcy, którzy wybiegli ze swoich aut i rozdzielili obu mężczyzn. Szokujący jest również fakt, że przejeżdżający radiowóz zignorował niebezpieczną sytuację i nawet się nie zatrzymał.

 

 

ZOBACZ:Przerażające odkrycie w Bielsku-Białej! Rodzice zagłodzili na śmierć 5-letnią córkę!

 

 

 

Nagranie od momentu kiedy pojawiło się na YouTube stało się hitem sieci. Film opublikował kanał zajmujący się pokazywaniem niebezpiecznych sytuacji na polskich drogach „STOP CHAM”.  Komentujący nie zostawiają suchej nitki na kierowcy taksówki i policjantach, którzy nie zareagowali na incydent. Pomimo, że na nagraniu widać jak jeden ze świadków bójki biegnie za radiowozem i macha do policjantów ręką. Z wyjaśnień wrocławskich policjantów wynika, że patrol nie zatrzymał się, ponieważ jechał na inną, pilną interwencję.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:14-letnia Rosjanka chce wychować dziecko z 11-latkiem! „Wiek nie wpływa na nasz związek”!

 

 

 

źródła: auto.wprost.pl, foto:youtube.com, wideo: youtube.com

Komentarze