Szły nocą przez ulicę. CO łączy TRZY ofiary wypadku?!

1 czerwca 2024 r. w godzinach nocnych doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Co łączyło trzy kobiety zabite w Kargowej?

 

https://www.facebook.com/ospkargowa998

 

Dni Kargowa

Kargowa to liczące niespełna cztery tysiące mieszkańców miasto w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. odbywały się tam Dni Kargowa. W programie przewidziano liczne koncerty, zwiedzanie tamtejszej fabryki Nestle, było też wesołe miasteczko i strefa dmuchańców.

Pierwszego i drugiego dnia koncerty kończyły się nawet po północy. Nic więc dziwnego, że sporo osób poruszało się po mieście. Niestety dla trzech kobiet noc 1 czerwca zakończyła się tragicznie.

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064811343561

 

Wypadek Kargowa

Trzy kobiety zostały śmiertelnie potrącone przez Fiata Punto. Jak ustalono, przechodziły przez ulicę w miejscu niedozwolonym:

 

– Potrącone zostały trzy osoby. Były to trzy kobiety – jedna z nich zginęła na miejscu, druga z kobiet również zmarła na miejscu pomimo reanimacji. Trzecia trafiła do szpitala w Zielonej Górze, ale niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej także zmarła – przekazała w Polsat News podinsp. Małgorzata Stanisławska z KMP w Zielonej Górze*

 

Szokująca decyzja Ukraińca! Z firmy zwolnił WSZYSTKICH Polaków!

 

Jak to możliwe, że auto tak mocno uderzyło w aż trzy kobiety? Prawdopodobnie szły one blisko siebie, być może dwie młodsze podtrzymywały starszą panią, bo jak się okazało, były to wnuczka, matka i babcia:

 

Były to wnuczka, matka i babcia w wieku: 28, 46 i 72 lat – powiedziała Ewelina Dernoga*

 

22-letni mężczyzna, który kierował Fiatem Punto, był trzeźwy. Pobrano mu jednak także krew do dalszych badań.

Jak informuje TVN, w miejscu gdzie doszło do wypadku, było ograniczenie prędkości do 70 km na godzinę. Jednocześnie tamtego wieczora, w tym miejscu, wiele osób przekraczało drogę, by dotrzeć do zaparkowanych po drugiej stronie aut.

Wybrali się na spływ kajakowy. W rzece znaleźli coś strasznego!

 

 

*cyt. polsatnews.pl

Komentarze