Wypadek na trasie S8. Dramatyczne nagranie trafiło do sieci!

7 sierpnia 2021 roku na trasie S8 w kierunku Wyszkowa doszło do dramatycznego wypadku – ciężarówka spadła z wiaduktu.

Obecnie policja poszukuje świadków tego wypadku, w którym zginęła jedna osoba – kierowca ciężarówki marki Volvo.

 

…samochód osobowy marki BMW poruszając się lewym pasem ruchu uderzył w tył poprzedzającego pojazdu marki Volvo kierowanego przez Kamila Ch.,w wyniku zderzenia samochód Volvo zmienił kierunek jazdy przemieścił się na prawy pas ruchu gdzie uderzył w lewe koło samochodu ciężarowego Volvo, który w wyniku zderzenia zmienił kierunek jazdy, zjechał na prawą stronę gdzie uderzył w separatory ruchu, barierki energochłonne a następnie spadł z wiaduktu około 8 metrów w dół. Pojazd BMW po uderzeniu z samochodem Volvo najechał na separatory jazdy i kontynuował jazdę tyłem zderzył się z sam. Peugeot poruszającym się środkowym pasem ruchu.

– informuje wołomińska policja.

 

 

Sprawca zdarzenia, czyli kierujący BMW oraz pasażer tego auta, pieszo zbiegli z miejsca zdarzenia. Zatrzymano ich w sobotę i jak informuje policja, są to osoby z kryminalną przeszłością. 32-latni mężczyzna był poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu lat i 10 miesięcy za udział w zorganizowanej grupie przestępczej i posiadanie narkotyków. Również drugi z mężczyzn, 34-latek był już notowany za posiadanie narkotyków. Obecnie trwają ustalenia, który z zatrzymanych kierował BMW w chwili zdarzenia.

 

W związku z tym, policja poszukuje świadków wypadku:

 

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21.

 

Natomiast w sieci pojawiło się nagranie z tego dramatycznego zdarzenia.

 

>>>Kuriozalne informacje na temat sekcji zwłok Bartosza S. z Lubina. Nie ustalono…

 

https://www.youtube.com/watch?v=cE0NzQDSIxk

Komentarze