56-letni aktor nie żyje! Grał w „M jak Miłość”, „Na Wspólnej” i „Koronie Królów”

Teatr Polski w Bydgoszczy poinformował o śmieci jednego z aktorów. 56-latek związany był nie tylko z teatrem, ale też zagrał w wielu filmach.

Zmarły pochodził z aktorskiej rodziny. Jego tata – Wacław Ulewicz (zm. 1990) przez całe życie grał w teatrze, natomiast mama Krystyna Rutkowska-Ulewicz (zm. 2021) była aktorką serialową i grała między innymi w „Na dobre i na złe”, „Plebania” czy „Niania”.

 

pixabay

 

Jakub Ulewicz nie żyje

 

Teatr Polski w Bydgoszczy przekazał informację o śmierci Jakuba Ulewicza:

 

Trudno nam uwierzyć w to, co się stało, jeszcze trudniej o tym pisać i próbować wyrazić nasze uczucia. Z ogromnym bólem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi, Aktora Teatru Polskiego w Bydgoszczy Jakuba Ulewicza, który odszedł 27 czerwca 2023 roku. To niewyobrażalna strata dla polskiego teatru, który żegna wybitnego Aktora i Artystę. To wielka pustka dla naszego zespołu, który stracił Przyjaciela.

 

W obliczu tragedii nasze myśli kierujemy w stronę najbliższych Kuby, którym przekazujemy najszczersze kondolencje i wyrazy wsparcia.

– napisano na facebookowym profilu Teatru.

 

Jakub Ulewicz z Teatrem w Bydgoszczy związany był od 2004 roku. W międzyczasie występował, głównie jako epizodysta w wielu serialach, między innymi „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”, „Czas Honoru” i „Koronie Królów”.

 

Nie podano przyczyny śmierci aktora.

 

>>>Madonna znaleziona nieprzytomna! Trafiła na Oddział Intensywnej Terapii!

 

 

Komentarze