Anna Popek uderza w Kingę Dobrzyńską! „napisała to, co naprawdę…”

W ostatnich dniach znów głośno jest o programie „Pytanie na Śniadanie” i jej obecnej szefowej – Kindze Dobrzyńskiej.

Głos w sprawie zabrała też Anna Popek, która dobitnie powiedziała, co myśli o nowych rządach w TVP.

 

https://www.instagram.com/annapopek_official/

 

Kinga Dobrzyńska – „Pytanie na Śniadanie”

Kinga Dobrzyńska została szefową PnŚ po zmianie władzy pod koniec 2023 roku. Dyrektorka zwolniła wszystkich prowadzących i zatrudniła nowe osoby. Ona sama stwierdziła, że widzowie „muszą” się przyzwyczaić. Tymczasem, pomimo upływu czasu, tak się nie stało.

„Pytanie na Śniadanie” straciło 111 tys. widzów (maj 2023 v maj 2024), a sama Dobrzyńska pozwala sobie na niewybredne komentarze o poprzedniej ekipie.

 

„Widocznie poziom dzisiejszego „Pytania na Śniadanie” jest za trudny. Nie ma durnych tancerek i nadętych chłopczyków przekonanych, że istnieje cud narodzin, i trzeba udawać kogoś kim się nie jest”.

– pisała na facebooku.

 

Anna Popek komentuje

W reakcji na te wypowiedzi Tomasz Kammel zagrodził Dobrzyńskiej pozwem sądowym za wyśmiewania „cudu życia”, a Monika Richardson wezwała szefową PnŚ do złożenia dymisji.

Z kolei Anna Popek w rozmowie z Plotkiem stwierdziła:

 

Pani Dobrzyńska reprezentuje swojego pracodawcę, czyli TVP w likwidacji. Podejrzewam, że napisała to, co naprawdę myśli ona i jej przełożeni. A także przełożeni tych przełożonych*

 

I dodała:

 

Jeśli spada oglądalność, to nie dlatego, że widz jest za głupi i nie rozumie przekazu, tylko dlatego, że ta ekipa robi słaby program. I żadne zaklęcia tu nie pomogą. Jak się doda do tego brak szacunku dla ludzi – mamy taki efekt. Prawda jest córką czasu i prędzej czy później wyjdzie na jaw. Polaków nie można oszukiwać i mamić mówiąc, że jest dobrze, gdy jest źle. Czasy komunistycznej propagandy i cenzury już minęły, choć niektórym te narzędzia nadal się podobają*

 

Ciekawe, czy nowe szefostwo PnŚ przyjmie lekcję, czy nadal będzie się upierać, że to widz nie dorasta do poziomu programu?

Po cichu zniknął z PnŚ. Gdzie teraz pracuje Mateusz Szymkowiak!

 

*cyt. plotek

 

Komentarze