BIEDRONKA otwiera sieć OUTLETÓW! Co można w nich KUPIĆ?

Jeszcze do niedawna trochę wstydziliśmy się dyskontów i outletów. Bo niektórym wydawało się, że w takich sklepach są tylko produkty gorszej kategorii.

Za to teraz jest coraz więcej fanów outletów czy nawet second handów, bo wiele osób lubi „polować” na okazje.

 

Sieć po cichu

Zgodnie z tym trendem sieć Biedronka specjalnie się tym nie chwaląc buduje sieć outletów. Półtora roku temu powstał pierwszy taki sklep w Poznaniu, kolejny w Gdańsku. W Głuszycy powstała strefa outletowa. Z kolei na terenie Wielkopolski kursuje mobilny outlet. Teraz sieć Biedronka otworzyła jeszcze jeden sklep tego typu w  Sosnowcu.

 

Co w outlecie?

Co można kupić w outlecie Biedronki? Nie znajdziemy tam produktów spożywczych. W ofercie outletów znajdują się produkty z kolekcji wycofanych z regularnych Biedronek. Są to zatem tekstylia, produkty RTV/AGD czy artykuły przemysłowe.

„[sklep] cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każdego dnia oferujemy im setki produktów pochodzących z poprzednich kolekcji od tekstyliów po akcesoria komputerowe, z rabatami sięgającymi nawet do 80 procent. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka, są jeszcze bardziej atrakcyjne.” /cyt. sosnowiec.naszemiasto.pl/

Czytaj też: Jechali na POGRZEB, ale ZATRZYMAŁA ich Policja, bo…

biedronka
fot. media.biedronka.pl

Oszczędni poznaniacy

Najdłużej działający outlet Biedronki w Poznaniu przedstawił podsumowanie z działalności. Wynika z niego, że takie sklepy cieszą się sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego, skoro można liczyć na tak wysokie rabaty:

„Outlet Biedronki w Poznaniu od pierwszego dnia działalności cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Każdego dnia oferujemy im setki produktów pochodzących z poprzednich kolekcji, z rabatami sięgającymi nawet do 80 procent. Blisko 130 tys. osób, które do dziś zrobiły zakupy w poznańskim Outlecie, to dowód na to, że uruchomienie tego typu sklepu idealnie wpisało się w oczekiwania klientów. – mówi Jakub Klimczak, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka” /cyt. biedronka.pl/

Biorąc pod uwagę powodzenie pierwszych outletów Biedronki, można się spodziewać, że takie sklepy powstaną także w kolejnych miastach.

biedronka
fot. media.biedronka.pl

Komentarze