Co się dzieje z Joanną Koroniewską?! „Niech markery nowotworowe zrobi”!

Joanna Koroniewska (45 l.) przez 13 lat grała w „M jak Miłość”, jednak przygodę z tą produkcją zakończyła już w 2013 roku.

W późniejszych latach pojawiała się sporadycznie w różnych filmach, obecnie jednak więcej gra w teatrze. Dodatkowo, w czasie pandemii koronawirusa Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaczęli organizować „domówki” online, co znacznie zwiększyło popularność tej pary w sieci.

Obecnie więc niemal codziennie na ich profilach pojawiają się zabawne „rolki” czy inne treści. Internauci zwrócili jednak uwagę na niepokojący wygląd aktorki. Co się dzieje z Joanną Koroniewską?

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Aktorka bardzo rzadko pokazuje się w dopracowanych stylizacjach i w makijażu. Najczęściej jednak widzimy ją w wersji domowej, naturalnej, nie tylko nieumalowaną, ale też często mocno potarganą. A taki wizerunek powoduje liczne komentarze.

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

Część internautów zwraca uwagę, że żona Macieja Dowbora jest wychudzona i widać po niej wiek. Inni komentują zdrowie aktorki.

 

https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

 

No dobrze, ale ona faktycznie kiepsko wygląda i nie mam na myśli aspektu urody, jakoś tak niezdrowo. Niech markery nowotworowe zrobi

– radzi jedna z osób.

 

Co na to Koroniewska? Tego typu komentarze uznała za hejt:

 

Jak można sugerować komuś chorobę, alkoholizm czy też po prostu nieprzyjemnie i publicznie go obgadywać? Otóż można.

 

Dalej zapewniła:

 

Kochani! Im więcej takich bzdur będę czytać tym z jeszcze większą ochotą będę się tak pokazywać! Bo wiem, że przed nami jeszcze mnóstwo roboty!!! Ważnej roboty! Dla naszych dzieci zwłaszcza! I zapewniam, że nie spocznę dopóki będę czytać takie dyrdymały! Bo każda z nas ma prawo być i pokazywać się tak jak chce! I jak się dobrze czuje!!

 

Tak więc aktorka jest zdrowa i dobrze się czuje, a jej obecny wygląd to tylko kwestia wyboru.

 

W 2021 roku Agnieszka Kaczorowska skrytykowała tzw. „modę na brzydotę” i na tancerkę wylała się fala krytyki. Coś jednak w tym jest, że część osób o siebie dba, część robi to przesadzanie, a po drugiej stronie są osoby, którym kompletnie nie zależy na własnym wyglądzie.

 

Anna Lewandowska choruje na SIBO. Zastosowała KONTROWERSYJNĄ terapię!

 

Komentarze