Maciej Dowbor na lotnisku w Radomiu. Nie spodziewał się TEGO zobaczyć!

Maciej Dowbor pojechał na lotnisko w Radomiu. Najprawdopodobniej miał odebrać kogoś znajomego, przylatującego z Paryża. Przy okazji obejrzał nowy port lotniczy.

Lotnisko w Radomiu czyli „Lotnisko Warszawa-Radom” otworzono (ponownie) pod koniec kwietnia 2023 roku. W komunikatach prasowych informowano, że z nowy port będzie obsługiwał  następujące destynacje:

 

  • Paryż Charles de Gaulle
  • Rzym Fiumicino
  • Tirana
  • Preweza
  • Warna

 

Informowano też o przyjaznej infrastrukturze – sklepach, gastronomii, pokojach dla dzieci itp. [więcej tutaj]. I tak w ponad półtora miesiąca od otwarcia lotniska w Radomiu odwiedził je Maciej Dowbor.

Nie spodziewał się jednak takiego widoku!

 

screen https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Budynek portu lotniczego wygląda normalnie. Natomiast po wejściu, można przeżyć szok. Otóż na terenie obiektu nie ma żadnych pasażerów!

 

screen https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Przyzwyczajeni do – mniejszego lub większego – tłoku na lotnisku, w Radomiu możemy się poczuć co najmniej nieswojo.

 

Lecieliście już może gdzieś z Lotniska w Radomiu?!😜😂 A może przynajmniej znacie kogoś, kto zna kogoś, kto leciał?!😂👍 Jeżeli szukacie odosobnienia, prywatności, samotni do bicia się ze swoimi myślami albo miejsca na intymną randkę z rozmachem – polecam AirPort Radom😂👍. Niesamowite uczucie być kompletnie samemu w takim miejscu!!🤦‍♂️😂🔥

– napisał Maciej Dowbor.

 

>>>Tomasz Kammel planuje odejście z TVP? Powiedział KIEDY to zrobi!

 

screen https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Jak się okazało, na tablicy odlotów nie było żadnego lotu. Zaplanowano za to jeden przylot – właśnie samolotu z Paryża.

 

screen https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

Tak więc lotnisko w Radomiu najwyraźniej nie ma klientów – najprawdopodobniej chodzi o kierunki lotów. Już w momencie jego otwarcia portu, Radomianie wskazywali, że przydałyby się loty do Anglii czy Irlandii, gdzie pracuje wiele osób pochodzących z Radomia. Tymczasem port oferuje loty w zupełnie innych kierunkach.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

Komentarze