Tomasz Kammel planuje odejście z TVP? Powiedział KIEDY to zrobi!

51-letni Tomasz Kammel z Telewizją Polską związany jest od 1997 roku. Przez lata pracy w TVP, dziennikarz prowadził wiele programów, a obecnie możemy go oglądać w „Pytaniu na Śniadanie”, „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i wiele innych formatów, czy koncertów produkowanych przez stację.

Jak jednak wiadomo, wiele osób w negatywny sposób ocenia Telewizję Polską. I tak jedna z osób zapytała dziennikarza o tę właśnie kwestię. Co odpowiedział Tomasz Kammel?

 

https://www.instagram.com/tomaszkammel/

 

Dziennikarz zacytował pytanie jednego z internautów, który najwyraźniej nie lubi Telewizji Polskiej:

 

Czy nie odczuwa pan zgrzytu moralnego, pracując w TVP? I tak pana lubię

 

Kammel odpowiedział wprost i napisał kiedy odejdzie z TVP. Stanie się to wtedy, gdy działalność stacji stanie się niezgodna z jego moralnym kompasem.

 

Cieszę się, że mnie pani lubi i dziękuję. W drugiej sprawie niech moja mina będzie komentarzem. A serio: nic nie zgrzyta. Wszystko, co robię, jest zgodne z moim moralnym kompasem. Moment, w którym miałoby być inaczej, będzie oznaczał zamknięcie tego etapu.

 

Wygląda więc na to, że internauta próbował „sprzedać” Kammelowi swoją prawdę i swoją ocenę działalności TVP. Tymczasem dziennikarz pracuje w medium zgodnym z jego myśleniem i jak na razie nie zamierza rezygnować z pracy.

 

>>>Problemy Edyty Górniak. Za TO zapłaci ponad 8o tysięcy?

 

*cyt. plejada.pl

Komentarze