Elżbieta Zapendowska pogodziła się z losem: „Oglądam na tarasie kwiaty kolorowe i jest cudnie…”

Elżbieta Zapendowska to krytyk muzyczny i specjalistka od emisji głosu. Współpracowała przy musicalu Metro.

Jednak największą popularność Zapendowskiej przyniósł udział w programach telewizyjnych. Była jurorką w programach Idol, Jak oni śpiewają i Must Be the Music. Tylko muzyka emitowanych na antenie Polsatu.

Elżbieta urodziła się w 1947 roku i obecnie ma 73 lata. Jednak poprzez jej trzeźwość umysłu i cięte wypowiedzi, nikt nie zwracał uwagi na wiek.

Teraz jednak Zapendowska wycofała się z życia medialnego, a powodem są poważne problemy ze zdrowiem. Od wieli lat choruje na zaćmę i jaskrę. Trenerka jest nadal aktywna zawodowo, bo prowadzi różne warsztaty, jednak nie podejmuje już współpracy z telewizją.

 

Obecnie Elżbieta Zapendowska widzi już tylko na jedno oko:

 

Należało się tego spodziewać, że wreszcie dojdzie do tego, że mi to przynajmniej jedno oko wysiądzie – i tak też się stało. Z jasnym, stoickim spokojem i pełną pokorą przyjmuję to co na mnie spadło.

 

Trenerka gwiazd pogodziła się z losem i cieszy się tym, co może jeszcze zobaczyć:

 

Lewym okiem jeszcze widzę. Oglądam na tarasie kwiaty kolorowe i jest cudnie. Całkiem bez okularów widzę kolory, ale z tym mam problemy, bo dla mnie ciemny brąz i ciemny granat to jest wszystko czarne.

 

Problemy ze wzrokiem Elżbiety Zapendowskiej najprawdopodobniej mają podłoże genetyczne. Mimo to życzymy dużo zdrowia, a przede wszystkim optymizmu:)

POLECAMY: Doda miała umrzeć przed trzydziestką! „Zostawię światu mnóstwo…”

 

 

cyt.plejada

 

 

https://www.facebook.com/adam.frukacz/photos_all


Komentarze