GORĄCE zdjęcie Julii Wieniawy! To co pokazała SZOKUJE!

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej znanych osób młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje ją bardzo dużo osób. Ponadto gwiazda przez cały czas nie zwalnia tempa. Ostatnio w sieci pojawiły się jej najnowsze zdjęcia. To co pokazała może co niektórych szokować. Zobacz koniecznie!

Julia Wieniawa sławę zyskała dzięki roli w znanym, polskim serialu Rodzinka.pl. Jak się później okazało nie samymi filmami człowiek żyje. Wieniawa nagrała także piosenkę wraz z teledyskiem, które bardzo spodobały się fanom. Piosenka na YouTube zyskała miliony wyświetleń.

Ostatnio aktorkę i piosenkarkę mogliśmy zobaczyć w programie rozrywkowym „Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami.”

Jak widać jej kariera nabiera tempa. Jej Instagrama obserwuje miliony osób. Tam Wieniawa niemal codziennie dodaje swoje zdjęcia lub filmy zarówno z życia prywatnego jak i zawodowego.

ZOBACZ TAKŻE: WYZYWAJĄCE zdjęcie Julii Wieniawy! Pokazała…

Jakiś czas temu z kolei pochwaliła się swoją kolekcją ubrań. Sporo zdjęć dodała właśnie na Instagrama. Jedno ze zdjęć wywołało niemałe zamieszanie. Od razu wywołało lawinę komentarzy. Jedni chwalili Julię Wieniawę, inni krytykowali.

ZOBACZ TAKŻE: SZOKUJĄCE zarobki Wieniawy w czasie COVID-19! SPADNIECIE z krzeseł!

Chodzi o to zdjęcie:

Co sądzicie na temat tego zdjęcia? Myślicie, że przesadziła czy raczej nie widzicie w tym zdjęciu nic co by mogło być złe?

 

Komentarze