SZOKUJĄCE zarobki Wieniawy w czasie COVID-19! SPADNIECIE z krzeseł!

Jak wiadomo od wielu miesięcy w Polsce trwa epidemia koronawirusa. Dla większości artystów jest to bardzo trudny czas, gdyż nie grają koncertów czy nie chodzą na różnego rodzaju eventy. Jak się jednak okazało znana, gwiazda młodego pokolenia – Julia Wieniawa ma się całkiem dobrze! Według jednego z tabloidów zarobiła ponad milion złotych!

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Popularności można jej tylko zazdrościć. Zasłynęła dzięki roli w znanym serialu „Rodzinka.pl.” Później również nagrała swoją piosenkę wraz z teledyskiem, które biją rekordy popularności na YouTube. Ostatnio mogliśmy podziwiać jej taniec w programie „Taniec z Gwiazdami.”

Gwiazda jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Codziennie wrzuca tam swoje zdjęcia zarówno ze swojego życia zawodowego jak i prywatnego. Niedawno poparła też Strajk dla Kobiet.

Jak informuje Super Express za udział w programie „Taniec z Gwiazdami” aktorka i piosenkarka dostała 300 tysięcy złotych.

To jednak nie wszystko. Julia Wieniawa jest też twarzą znanego sklepu odzieżowego, a także wzięła udział w świątecznej kampanii marki “Apart”. Ostatnio mogliśmy też podziwiać najnowszą markę kosmetyków Wieniawy.

Jak poinformował Super Express za to wszystko na koncie Julii Wieniawy pojawi się 1,5 miliona złotych. Jak widać jest to dosyć spora kwota.

Co sądzicie na temat Julii Wieniawy? Lubicie ją?

Komentarze