Nagrania trafiły do sieci! TAK Magdalena Ogórek zarabiała kiedyś na życie!

W sieci są nagrania. Tym Magdalena Ogórek zajmowała się w przeszłości!

Magdalena Ogórek niezbyt chętnie opowiada o swojej przeszłości. Niechętnie wspomina także czym zajmowała się wiele lat temu. Na filmikach niełatwo ją rozpoznać, jednak trafiły one do sieci. Prawda wielu zaskakuje.

Magdalena Ogórek to dość wszechstronna osoba. Niedawno była kandydatem na prezydenta Rzeczpospolitej (2015 rok) a później zaczęła rozwijać swoją karierę dziennikarską. Czym zajmowała się wcześniej? Do internetu trafiły nagrania. Magdalena Ogórek była…

Magdalena Ogórek od 2014 roku prowadziła Atlas świata w TVN24 Biznes i Świat. Dwa lata później zajęła się publicystyką w tygodniku „Do Rzeczy”, ponadto rozpoczęła także pracę w Telewizji Polskiej. Brała udział w programie „W tyle wizji”. TVP wyszło także z propozycją współpracy w programach : „Studio Polska”, „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta”.

Polacy zapamiętali ją jednak głównie jako kandydatkę Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach prezydenckich. Po przegranej Ogórek zdecydowała się postawić na pracę w Telewizji Polskiej. Jak zarabiała na życie wcześniej? Wielu będzie zdziwionych.

Magdalena Ogórek nie mówi już o swojej serialowej i filmowej przeszłości. W internecie są jednak dostępne odcinki seriali, w których była kandydatka SLD na prezydenta RP występowała. Poniżej fragment serialu „Lokatorzy”. Internauci piszą, że trudno im rozpoznać Magdalenę Ogórek na nagraniach. Dość mocno zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

https://youtu.be/wxvIvWlYce4Komentarze