rozwód dzięki google street view

Rozwiódł się z nią przez… zdjęcie w Google Street View! W sądzie miał mocny dowód!

Na pewno nie tego spodziewał się pewien mężczyzna z Peru w trakcie planowania wycieczki. Pokonując wirtualnie trasę na Google Street View nagle dostrzegł coś, co przykuło jego uwagę. Gdy przybliżył obraz, omal nie spadł z fotela!

Mieszkaniec Limy zamierzał wybrać się nad pewien znany most. Aby ułatwić sobie to zadanie postanowił opracować szybką trasę z pomocą Google Street View. W czasie przeglądania zdjęć ulic natknął się na parę siedzącą na ławce.

 

Mężczyzna trzymał głowę na kolanach kobiety, która czule pieściła go po włosach. Ten widok przykuł uwagę naszego bohatera, bo… kobieta ubiorem i postawą jako żywo przypominała jego żonę! Gdy dokonał zbliżenia, nie miał żadnych wątpliwości – na zdjęciu uwieczniono jego partnerkę z kochankiem!

 

rozwód przez google street view

 

Mężczyzna nie zostawił tak sprawy. Pokazał zdjęcie żonie, która przyznała się do zdrady. Wprawdzie pochodziło ono z 2013 roku, ale to w żaden sposób nie zmieniło podejścia męża do niewiernej żony. Złożył w sądzie papiery rozwodowe i uzyskał rozwód. Całą historię opisał zaś na Facebooku, gdzie otrzymał spore wsparcie od innych internautów.

 

 

ZOBACZ: Żona go zdradzała. Wpadła przez komiczny zbieg okoliczności!

 

 

Google Maps, a szczególnie Google Street View niejednokrotnie uwieczniało przedziwne sytuacje – ludzi w śmiesznych strojach, pary uprawiające seks itp., ale jeszcze nigdy chyba nie posłużyło jako dowód zdrady!

 

thesun/ foto: google street viewKomentarze