Zbrodnia na Krupówkach. Policja poszukuje świadków!

Zakopiańskie Krupówki to miejsce tłoczne, gwarne i wesołe. Spodziewać by się tam można raczej działania kieszonkowców niż morderstwa.

A jednak to właśnie tam doszło do śmiertelnego w skutkach pobicia. Obecnie policja poszukuje świadków tego zdarzenia.

 

https://zakopane.policja.gov.pl/

 

Do tragedii doszło podczas wieczoru kawalerskiego. Świętujących przyszły ślub kolegi, napadła grupa osób.

Doszło do bijatyki, a 24-letni mężczyzna z powiatu bocheńskiego został uderzony w głowę. W wyniku upadku doznał poważnych obrażeń i zmarł w szpitalu. Młody mężczyzna osierocił żonę, córkę i kolejne dziecko, z którym kobieta była w ciąży.

 

W sprawie jest podejrzanych sześciu mężczyzn z Kalisza i Lublina, jednak – pomimo zabezpieczonego monitoringu – nadal nie wiadomo, który z nich zadał śmiertelny cios.

 

Chodzi o zdarzenie z:

 

w nocy 12 września 2021 roku w centrum Zakopanego u zbiegu ulic Kościuszki i Krupówki.

 

Policja prosi o pomoc świadków tej sytuacji:

 

W związku z powyższym poszukiwane są osoby, które widziały przedmiotowe zajście, a w szczególności moment zadania uderzenia pokrzywdzonemu.

 

Osoby posiadające wiedzę w tym zakresie proszone są o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem, ul. Jagiellońska 32 lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 47 83 47 400 powołując się na numer sprawy ZAD.1524/22

 

Pierwsza rozprawa dotyczące tej tragedii ma się odbyć w sierpniu 2023 r. Śledczy liczą zatem na to, że zgłoszą się jeszcze osoby, które widziały całe zajście.

 

>>>Marianna Schreiber pod domem Kamilka z Częstochowy. Oto CO usłyszała od sąsiadów!

 

źródło: radio zet, zakopane.policja.gov.pl

Komentarze