Dorota Wellman poprowadzi nowy program. Trwa casting do show!

Dorota Wellman poza prowadzenia „Dzień Dobry TVN”, dostała także nową pracę w stacji. Dziennikarka będzie gospodynią nowego show. Program nosi nazwę „Kto to wie?” i można w nim wygrać 20 tysięcy złotych.

„Kto to wie?” to show bazujące na nowoczesnych technologiach – uczestnicy nie pojawią się w studio, kamera też nie odwiedzi ich w domach. Będą się za to łączyć online i jak powiedziała Dorota Wellman:

 

To ogromna satysfakcja, że oprócz prowadzenia „Kto to wie?”, mogę też współtworzyć program. Zupełnie nowa formuła show pozwala mi na bliski kontakt z widzami. Dzięki temu, że zawodnicy odpowiadają na pytania ze swojej kanapy, nie czują presji kamer. Trudno dostrzec, że jest to dla nich debiut telewizyjny. Pasmo, w którym będzie emitowana nasza gra to czas, kiedy widzowie chcą odpocząć po pracy, rozerwać się – i to właśnie im zapewnimy*

 

https://www.instagram.com/tvn.pl/

 

W teleturnieju uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na proste z pozoru pytania. Odpowiedzi jednak wcale nie są oczywiste, a przykładowe pytania to „częściej biegamy dla sportu, czy do tramwaju?”, albo czy „więcej z nas wychodzi na pole, czy na dwór?”.

 

Do wygrania jest 20 tysięcy złotych. A aby wziąć udział w programie „Kto to wie?” trzeba wziąć udział w castingu.

 

>>>Ola Żebrowska zdjęła majtki. Potem zrobiła coś szokującego!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kto to wie? TVN (@ktotowietvn)

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

 

*cyt. tvn.pl

 

Komentarze