Julia Wróblewska ukazuje tajemnice z życia! Musisz to przeczytać….

Julia Wróblewska na swoim tiktokowym koncie wzięła udział w wyzwaniu, które miało na celu zwiększyć świadomość ludzi o chorobach psychicznych.

Młodę celebrytkę poznaliśmy jako 6 letnią dziewczynkę w komedii Tylko mnie kochaj, gdzie zagrała u boku Macieja Zakościelnego. Od tej pory starała się powtórzyć swój sukces, z mizernymi jednak efektami, dryfując gdzieś na granicach showbiznesu. Kolejnymi krokami, które rzuciły cień na jej osobę były wpisy na kontach społecznościowych. Po tych wydarzeniach aktorka przyznała, że od lat zmaga się z problemami psychicznymi. Nie chciała jednak sprecyzować o jaką chorobę dokladnie chodzi.

Mimo złego stanu aktywnie brała udział w słynnym już Strajku Kobiet, zadeklarowała ponadto chęć pracy w szpitalu polowym dla osób chorych na Covid-19.  W dalszym ciągu chce zwiększać świadomość polaków na temat psychiki człowieka. W tym celu wzięła udział w wyzwaniu Pokaż zdjęcia, gdy byłeś w najgorszym momencie swojego życia, ale nikt nie wiedział. Opublikowane zdjęcia są z przełomu kilku lat. Na każdym z nich widzimy uśmiechniętą aktorkę. To wszystko ma na celu uświadomienie, że nigdy nie wiemu co człowiek kryje pod uśmiechem. Wróblewska chciała w ten sposób pokazać, że człowiek zawsze skrywa swoje problemy, choć dla środowiska zewnętrznego może pokazywać inne oblicze.

Źródło: https://www.tiktok.com/@juleczkaaa_jula?lang=pl

 

Źródło: https://www.tiktok.com/@juleczkaaa_jula?lang=pl

Komentarze