Justyna Kowalczyk o ważnej akcji! „zachęcam Was również!”

W maju 2023 r. Justyna Kowalczyk została wdową. I choć od tego czasu minął ponad rok, narciarka wciąż pozostaje w żałobie.

Ukojenia szuka w górach i to właśnie z nimi związany jest jej apel.

 

https://www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli/

 

Justyna Kowalczyk – Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli małżeństwem byli w latach 2020–2023. We wrześniu 2021 r. urodził im się synek Hugo i wyglądało na to, że narciarka żyje szczęśliwie i pełnią życia. Sielankę jednak przerwała tragedia. 17 maja 2023 roku Kacper Tekieli zginął pod lawiną w Szwajcarii.

Po śmierci męża Justyna nadal jest aktywna w social mediach, wiadomo więc co robi. Wyłączyła jednak wszystkie komentarze.

 

Świat, jaki zastałam po Kacpra śmierci i pustka, której w żadnej mierze wypełnić nie potrafię, utwierdzają mnie w przekonaniu, że był najlepszym Człowiekiem, jakiego w życiu poznałam.

– napisała w rocznicę śmierci męża.

 

Justyna Kowalczyk – Wspieram GOPR

Sportsmenka publikuje sporo postów i dotyczą one jednego – są do zdjęcia z gór. Kobieta albo sama wspina się lub biega po górach, albo robi to z synkiem.

Nic więc dziwnego, że zdecydowała się wesprzeć akcję – Wspieram GOPR (Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe), szczególnie, że bardzo często słyszy się o nieodpowiedzialnych turystach, dla których Goprowcy narażają własne życie.

 

Górskie Ochotnicze #wspieramgopr i zachęcam Was również!
By włączyć się do akcji, wystarczy kupić opaskę, kubek albo apteczkę. A najlepiej cały zestaw;)ogotowie Ratunkowe

– napisała Kowalczyk.

 

W ramach akcji można kupić opaskę na głowę, stalowy kubek lub apteczkę. Ceny wynoszą około 100 zł. za każdy z produktów i można je kupić w wybranych sklepach stacjonarnych lub przez Internet.

Zaatakował nożem, zabarykadował się w domu, wyskoczył przez okno! [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/justyna.kowalczyk.tekieli/

 

Komentarze