Katarzyna Cichopek się zachwyca. Internauci uważają, że to patologia!

W jednym ze swoich najnowszych wpisów Kasia Cichopek zachwycała się rozwojem Warszawy.

Gwiazda „M jak Miłość” i prowadząca „Pytanie na Śniadanie” zamieściła swoje zdjęcie na tle bloków i napisała:

 

Warszawski Hongkong…czy też macie wrażenie, że Warszawa z roku na rok rośnie w siłe? Kocham moje miasto i jestem dumna ❤️ #warszawa #wola #alesięzmieniło #citylife #warszawamojemiasto #kocham #duma #pamiętam #warszawskihongkong

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

 

Jednak lokalizacja, jaką wybrała Kasia Cichopek zszokowała jej fanów. Było to bowiem szare, wybetonowane blokowisko ze ścisłą zabudową. Internauci nie dowierzali, że aktorka naprawdę może zachwycać się i promować coś takiego. Uznali, że to patologia!

 

Co jest w tym ekstra? Serio pani tak uważa? Kazda wolną przestrzen zamienia sie na bloki gdzie „mieszkanie” wielkości 30metrow kosztuje tyle co postawienie domu piec lat temu. To się nazywa patodeweloperka.

 

Nie trafiła Pani z przykładem „rośnięcia w siłę”. Blok na bloku to nie siła, to bezradność miasta, które sprzedaje każdy centymetr kwadratowy kosztem zieleni i nie tylko.

 

Z czego jest Pani dumna? Czy z tego że ludzie mieszkają zapuszkowani na kilku metrach kwadratowych płacąc po 15-17 tysięcy za każdy?

– pisano w komentarzach.

 

W odpowiedzi na jeden z wpisów, Kasia Cichopek przyznała, że wychowywała się w bloku i że także obecnie mieszka w bloku. Być może lubi takie blokowiska?

 

>>>Prowadziła córkę na smyczy. Joanna Krupa zapewnia „jestem niesamowitą matką. Będę robić i wychowywać moje dziecko, jak ja chcę.”

 

https://www.instagram.com/katarzynacichopek/


Komentarze