Krzysztof Jackowski ZNÓW miał MROCZNĄ WIZJĘ! „Coś idzie NIE TAK! Obawiam się, że…”

Jasnowidz z Człuchowa ostrzega Polaków. W swoich wizjach zobaczył przerażające rzeczy, które zagrażają bezpieczeństwu nie tylko Polski, ale też całego świata. Fala protestów zacznie się już latem i opanuje całą Europę.

Mroczne wizje

Krzysztof Jackowski zawodowo przepowiada przyszłość. Od lat snuje mroczne wizje, ostrzega przed kataklizmami i tragediami. Jego przepowiednie przerażają i budzą wiele kontrowersji. Sam chwali się, że pomaga nawet policji w rozwiązywaniu wielu spraw kryminalnych. Jego kanał You Tube cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Natomiast ostatnia wizja dotyczy Polski, Stanów Zjednoczonych i Europy. Jackowski przepowiedział:

Coś idzie nie tak i to się waży . Natomiast bardzo ważną rolę w tym wszystkim mają Stany Zjednoczone. Obawiam się, że wydarzy się coś, gdzie Ameryka będzie musiała reagować, ale nie mówię o zarazie, tylko o kwestii bezpieczeństwa międzynarodowego. Chodzi o bezpieczeństwo na świecie”

 

Zagrożona wolność?

Krzysztof Jackowski twierdzi, że suwerenność naszego kraju jest zagrożona. Ta sprawa nie dawał mu spokoju i zdecydował się ją ujawnić. Jasnowidz twierdzi, że prawo własności będzie poważnie zagrożone. Jackowski powiedział:

Będziemy pewni, że będziemy tracić prawo wolnościowe w pewnych kwestiach, społecznie, nie indywidualnie. To spowoduje protesty, być może w Niemczech będą protesty. Nasz kraj też będzie chciał to wprowadzić. To będzie punkt kulminacyjny. Jeśli ludzie na to się zgodzą, to będzie trudno to zmienić. Zostanie zmieniony sens własności.”

Czy domyślacie się o co może chodzić? Czy należy się bać słów Krzysztofa Jackowskiego? Być może więcej zdradzi w swoich kolejnych przepowiedniach.

Źródło: You Tube

Zdjęcie: You Tube

 Komentarze