Kuba Wojewódzki zaatakował Dodę. Artystka opuściła studio! (VIDEO)

Doda właśnie wydała swoją nową płytę pt. „Aquaria” i z tej okazji udziela licznych wywiadów. Spotkać się też miała z Kubą Wojewódzkim w ramach podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Wywiad jednak przerwała i opuściła studio.

Dzień wcześniej pokazując stare zdjęcia wokalistki, Kuba Wojewódzki zapowiadał:

 

Tak było prawie 20 lat temu w @polsatofficial 📺 Jak będzie dziś?
W dniu premiery swej nowej płyty odwiedzi nas @dodaqueen
DZIŚ⚠️

 

Później jednak pojawił się post o następującej treści:

 

Właśnie skończyliśmy nagranie podcastu z @dodaqueen
Niestety artystka wyszła ze studia po 20 minutach rozmowy.

 

Jak wiadomo, dziennikarz często wkręca swoich fanów. Tym razem jednak informacja była prawdziwa. Gwiazda najprawdopodobniej poczuła się zaatakowana przez Wojewódzkiego i przerwała wywiad. Co takiego się stało?

 

https://www.instagram.com/kuba_wojewodzki_official/?hl=pl

 

Na profilu podcastu „WojewódzkiKędzierski” zamieszczono nagranie, na którym Wojewódzki pyta swojego partnera, czy zadał zbyt napastliwe pytania? Kędzierski odpowiedział, że „nie” ale, że Doda jest bardzo wrażliwą osobą.

 

To nie miał być wieczór panieński ani spotkanie szefów fanklubu, tylko spotkanie z dziennikarzami. Ja mam od wielu lat taki problem, że moje pytania powodują dyskomfort, bo są dociekliwe.

– tłumaczył Wojewódzki.

 

Dalej dziennikarz wypomniał Dodzie różne sytuacje z jej przeszłości:

 

Pytafiła używać słowa „ciota”, „Pedał” w formie obelżywej, także wobec mnie (…)

…miała bójkę w 2007 ze swoim menedżerem, potem z Tomkiem Makowieckim, potem z Mieszkiem z Grupy Operacyjnej, potem miała bójkę w klubie Utopia, potem na otwarciu klubu Show miała bójkę z Moniką Jarosińską (…)

…szarpanina z Szulim, szarpanina, nasyłanie ludzi na Emila Haidara i ja mam dziś czcić płytę Doroty zapominając o tym, że ona ma też ciemne strony swojej biografii? Sama na tę biografię zapracowała (…)

 

Więc ja się nie czuję w żaden sposób winien tego, że artystka… to jest tylko dowód na to, że nie ma argumentów, by obronić swoją przeszłość (…) Ja nie czuję się dzisiaj, że przegrałem w tej potyczce.

– zapewniał Kuba Wojewódzki.

 

Po takim oświadczeniu chyba nie można się dziwić Dodzie, że nie chciała uczestniczyć rozmowie przeprowadzanej w takim tonie.

 

 

Komentarze