Maciej Dowbor przerwał milczenie ws. zwolnień w TTBZ. Nie takiej reakcji się spodziewaliśmy!

Na początku stycznia 2023 r. przez program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przeszło istne tornado. Kierownictwo produkcji chciało pożegnać Kasię Skrzynecką, a w efekcie straciło też jednego z prowadzących show – Piotra Gąsowskiego.

Zaczęło się od zwolnienia Skrzyneckiej, która z programem była związana od samego początku. Mimo to gwiazda została zwolniona z dnia na dzień. W rozmowie z Magdą Mołek podała powód swojego zwolnienia.

Za Katarzyną Skrzynecką honorowo odszedł Piotr Gąsowski. Drugi z prowadzących – Maciej Dowbor – w tym czasie przebywał za granicą i obiecał zabrać głos, gdy „ochłonie”.

 

https://www.instagram.com/maciej_dowbor/

 

I tak 8 stycznia 2023 r. Dowbor napisał:

 

Ttbz to największa zawodowa przygoda mojego życia i 9 lat wspaniałych przeżyć! Ponad połowa mojej historii w Polsacie! Kocham ten program! Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło z @piotr.gasowski.official ! Jestem w szoku… potrzebuję więcej czasu! Stworzyliśmy fajny duet i nawet nie wyobrażam sobie jak TTBZ może istnieć bez niego😢. Tyle na teraz…

 

#ciezkiczas #muszęochłonąć

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

 

Jednak prezenter niemal przez cały miesiąc milczał w temacie roszad w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dopiero wczoraj, przy okazji prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, zabrał głos.

 

Na profilu Macieja Dowbora pojawił się zabawny filmik z nowym prowadzącym TTBZ – Maciejem Rockiem. Rock wykonuje obraźliwe gesty w kierunku zdjęcia Dowbora i twierdzi, że go „nienawidzi”, na co Dowbor wybucha śmiechem.

 

Jak widać, po trwających miesiąc przemyśleniach, Maciej Dowbor postanowił zaakceptować istniejący stan rzeczy i stworzyć z Rockiem dobry duet prowadzących.

Szkoda tylko, że zabrakło obiecanego komentarza w sprawie zwolnienia Skrzyneckiej i odejścia Gąsowskiego.

 

AKTUALIZACJA:

 

Dopiero w wywiadzie dla Jastrząb Post (video poniżej) prezenter odniósł się sprawy zwolnień w TTBZ:

 

Należy pamiętać, że to są przede wszystkim aktorzy. Ich głównym zadaniem w życiu to jest granie w teatrze, filmach, serialach. Uczestniczenie w programach rozrywkowych, jest chyba dodatkiem do ich pracy. Piotr jest oczywiście znakomitym prowadzącym. Ale z tego, co wiem, Kasia i Piotrek mają dużo pracy. Życzę im jak najlepiej i trzymam za nich kciuki.

– powiedział.

 

>>>Jelito drażliwe. Na czym polega dieta Low FODMAP?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

https://www.youtube.com/watch?v=kLZqXavV30k

Komentarze