Hakiel zabawia się z nową partnerką. Tak wygląda jako blondyn!

Po rozstaniu z Kasią Cichopek, Marcin Hakiel (40 l.) związał się z blond Dominiką. Para jednak niedawno się rozstała, a tancerz singlem był bardzo krótko.

40-latek ma bowiem kolejną dziewczynę. Kobieta także nosi imię Dominika, jednak jest smukłą szatynką. W miniony weekend Marcin Hakiel z nową partnerką bawił się w przebieranki.

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

Na swoim profilu pokazał zdjęcia, na którym on sam, jak i jego dziewczyna mają blond fryzury oraz różowe stroje. Wspólne zdjęcia podpisał:

 

„I am Kenough.” #hibarbie #halloween

 

Tak więc para zapewne wybrała się na imprezę z okazji Halloween. Zamiast jednak zakładać mroczne czy straszne stroje, wybrali słodkie stylizacje w stylu Barbie i Kena. Zarówno Marcin jak i Dominika mieli na sobie różowe, sportowe komplety oraz blond fryzury.

 

Ale świetne stroje ,bawcie się dobrze i miejcie wyj.bane👍🎃.

 

Pięknie się bawicie, dobry czas 🙌

 

Pozytywnie nakręceni zwariowani 😂 życzę Wam Takiego szalonego życia i wielkiej miłości 🔥❤️🌹

– komentowali internauci.

 

Przypomnijmy, że w wywiadzie u Żurnalisty, Hakiel przyznał, że przed poznaniem Kasi Cichopek, mocno imprezował. Jego styl życia był też problemem na początku małżeństwa z aktorką. W efekcie Marcin znacznie ograniczył wychodzenie „na miasto” oraz zrezygnował z picia alkoholu. Jak jednak widać, teraz znów „wrzucił na luz” i znalazł czas na zabawę.

 

Marcin Hakiel wynajął detektywów. Ujawnił, CO odkryli!

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

https://www.instagram.com/marcinhakiel/

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Komentarze