NIE żyje gwiazda „Kuchennch Rewolucji”! „Nie możemy uwierzyć”

Dramatyczne informacje! Zmarła gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje”. „Miliony fanów są w szoku. Przede wszystkim nikt nie może uwierzyć w to, co się wydarzyło. Wszyscy łączą się w bólu.” – mówi osoba związana z produkcją.

„Kuchenne rewolucje”, to już kultowy polski program telewizji TVN. Niemal dziesięć lat obecności na ekranie sprawiło, że dziś program to nieodłączny element życia milionów Polaków. Przypomnijmy – stacja TVN emituje „Kuchenne Rewolucje” od 6 marca 2010 roku. Program wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 

 

Niestety poinformowano o straszliwej tragedii. „To zmienia wszystko na zawsze” – pisze jeden ze wzruszonych internautów. Odeszła gwiazda programu. „Kochały ją miliony” – czytamy w komentarzach. „Ta kobieta była niesamowita” – dodaje kolejny internauta. Nie żyje uwielbiana…

25-letnia Agata, której restauracja brała udział w programie. Ten odcinek pozostał widzom w pamięci na bardzo długo. Do dramatu związanego z programem doszło w Bukowinie Tatrzańskiej. Śmierć kobiety to wielka tajemnica. Ponadto do tej pory nie przekazano żadnych ustaleń do wiadomości publicznej. Bez wątpienia można mówić o pewnych faktach.

 

 

Na Podhalu wszyscy opłakują jej śmierć. Ponadto są zdruzgotani odejściem młodej dziewczyny. Kobieta zyskała popularność przede wszystkim dzięki „Kuchennym Rewolucjom”. Agata oraz jej mąż Bartek bez powodzenia prowadzili restaurację, więc zgłosili się do programu. Z pomocą Magdy Gessler udało im się zmienić niemal upadłą „Karczmę u Bartka” na dochodowy lokal „Kiełbasa i Korale”.

 

 

Mieszkańcy Bukowiny Tatrzańskiej są w szoku dlatego, że kobieta zmarła w dość dziwnych okolicznościach. Agata odeszła na terenie lokalu. Sprawę bada prokuratura.Przede wszystkim wykluczono udział osób trzecich.

 

 

Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone przez prokuratora. Niewątpliwie mieszkańcy Bukowiny nadal zastanawiają się nad tajemnicą jej odejścia.

 

 

-Zarządziliśmy sekcję, która pomoże ustalić przyczyny śmierci 25-latki – powiedziała Barbara Bogdanowicz z zakopiańskiej prokuratury rejonowej portalowi FAKT24.pl

Fot. Facebook

fot. YouTube

Komentarze