Przemek Kossakowski tłumaczy się z rozstania z Martyną Wojciechowską „Nie chcę uciekać od odpowiedzialności”

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska parą byli przez około trzy lata.

Poznali się już jako dojrzali ludzie i każde z nich miało za sobą różne związki. Martyna Wojciechowska między innymi z Jerzym Błaszczykiem, z którym ma córkę Marię, a Przemek Kossakowski był już raz żonaty.

 

https://www.instagram.com/przekossakowski/

 

Podobne pasje i zainteresowania połączyły Marynę i Przemka, były nawet pomysły, by razem prowadzili program w telewizji. Razem podróżowali i to nie tylko we dwójkę, ale też z Marysią.

Ślub wzięli w październiku 2020 r., tymczasem kilka dni temu Pudelk poinformował, że Przemek nie mieszka już z Martyną. Po tych medialnych doniesieniach, rozstanie potwierdziła Martyna Wojciechowska i zamieściła oświadczenie w tej sprawie [tutaj].

 

Wczoraj wieczorem głos zabrał także Przemek Kossakowski:

 

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.

– napisał.

 

Wytłumaczył też, że jego decyzja była trudna i przemyślana:

 

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

 

Mimo to, zerwanie pozostaje tajemniczą sprawą. Bo co takiego mogło stać się między Martyną i Przemkiem, by uciekał z domu w trzy miesiące po ślubie?

 

https://www.instagram.com/p/CRZWVeSsJ2J/?utm_medium=copy_link

Komentarze