Przez koronawirusa nie mogła przytulić swojej mamy! Znalazła na to niezwykły sposób!

Kelsey Kerr, która pracuje jako pielęgniarka znajduje się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Kobieta od początku wybuchu pandemii COVID-19 stara się unikać kontaktu z bliskimi. Robi to w trosce o ich bezpieczeństwo. Dziewczyna bardzo tęskni za mamą, którą od miesiąca nie mogła przytulić. Teraz znalazła na to niezwykły sposób.

28-letnia Amerykanka pracuje na oddziale intensywnej opieki medycznej szpitala Christ Hospital w Ohio. Kelsey Kerr od początku wybuchu pandemii koronawirusa odizolowała się od swoich rodziców. Przez ten czas szczególnie brakowało jej obecności mamy, do której bardzo chciała, a nie mogła się przytulić. W końcu obie kobiety znalazły na to niesamowity sposób. Kelsy przyznała, że dystans jaki dzieli ją od mieszkania rodziców zajmuje jej zaledwie 15 minut piechotą. Mimo to przez ponad miesiąc starała się do nich nie zbliżać. W końcu tęsknota okazała się silniejsza.

 

 

Mama pielęgniarki stara się wspierać pacjentów zarażonych koronawirusem szyjąc dla nich szale modlitewne. Kelsey postanowiła zrobić wyjątek i przyjechać do niej, aby je odebrać. Cheryl Norton spakowała swoje wyroby do bagażnika auta córki, jednak w pewnym momencie nie mogła się powstrzymać. Kobieta narzuciła na Kelsey świeżo wyprane prześcieradło i mocno ją przytuliła. Tę niesamowitą chwilę bliskości i miłości matki do córki uwieczniła przyjaciółka rodziny. Trzeba przyznać, że fotografia robi niesamowite wrażenie.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:PRZEWIDZIAŁA, kiedy powstanie LEK NA COVID-19! Ile trzeba czekać?

fot.facebook.com

 

źródła: o2.pl, foto: facebook.com

 

 

 

 

Komentarze