„Jej grafik na ten rok jest pusty”. Brytyjczycy zaniepokojeni księżną Kate

Od kilku miesięcy księżna Kate unika publicznych wystąpień. Powodem jej nieobecności jest walka z nowotworem, co sprawiło, że Brytyjczycy muszą jeszcze poczekać na jej powrót. Znane są już najbliższe plany Middleton, które nie przewidują aktywności publicznych.

 

Księżna Kate ogłosiła swoje problemy zdrowotne na początku roku, wyjaśniając swoją nieobecność po operacji w styczniu. Od tego czasu księżna zrezygnowała z udziału w wydarzeniach publicznych, koncentrując się na leczeniu. Książę William, jej mąż, często pojawia się na spotkaniach sam, zapewniając wszystkich, że Kate czuje się dobrze. Niemniej jednak, niektórzy bliscy pary książęcej sugerują, że rzeczywistość jest bardziej skomplikowana.

 

Kate Middleton, w przeciwieństwie do króla Karola czy królowej Camilli, jest bardzo lubiana przez Brytyjczyków. Wiele osób z niecierpliwością czeka na jej powrót do obowiązków reprezentacyjnych. Księżna zawsze zachwycała swoimi strojami, które nierzadko zawierały subtelne przekazy.

 

Jednak jak donosi serwis „Page Six”, nie zapowiada się, aby księżna Kate miała w najbliższym czasie wrócić do publicznych wystąpień. Middleton nie planuje żadnych takich aktywności przez resztę roku. Informator z kręgów bliskich rodzinie królewskiej wyjaśnia, że planowanie działań członków rodziny królewskiej wymaga dużego wyprzedzenia i w przypadku Kate jej grafik jest obecnie pusty.

 

The Princess of Wales with Choo Kyung-ho Deputy Prime Minister of South Korea arriving for the State Banquet at Buckingham Palace, London, for the state visit to the UK by President of South Korea Yoon Suk Yeol and his wife Kim Keon Hee. Picture date: Tuesday November 21, 2023.

 

13-latka urodziła. Nowe fakty w sprawie dziewczynki!

 

Bliski przyjaciel książęcej pary podkreśla, że Kate priorytetowo traktuje nie tylko swoje leczenie nowotworu, ale także zdrowie psychiczne. Księżna unika stresu i niepokoju, koncentrując się na swoim powrocie do zdrowia. W międzyczasie, mimo problemów zdrowotnych, Kate nie rezygnuje z nadzorowania projektów, które są jej bliskie. Niedawno opublikowany raport dotyczący polityki prorodzinnej w Wielkiej Brytanii, koordynowany przez Kate, jest tego dowodem.

 

Najważniejsza dla księżnej pozostaje jej rodzina. Z tego względu, zaraz po zakończeniu roku szkolnego, Kate, William i ich trójka dzieci zamierzają wyjechać z Londynu na zasłużony wypoczynek. Kolorowa prasa donosi, że Middleton planuje spędzić wakacje z najbliższymi w Anmer Hall w Norfolk w Anglii.

 

Chociaż Brytyjczycy z utęsknieniem czekają na powrót księżnej Kate do publicznych wystąpień, jej zdrowie pozostaje najważniejsze. Kate nadal angażuje się w ważne dla niej projekty, dbając jednocześnie o swoje dobre samopoczucie i rodzinę. W najbliższych miesiącach nie zobaczymy jej na oficjalnych wydarzeniach, jednak jej powrót do zdrowia i sił jest priorytetem, na który wszyscy z niecierpliwością czekają.

 

Źródło: instagram.com/princeandprincessofwales/

 

Źródło: media

 

Katarzyna Dowbor składa kondolencje! Nie żyje…

Komentarze