Rosjanie ZABILI NIEMOWLĘ, 6-LETNIĄ CÓRKĘ, ŻONĘ I RODZICÓW młodego policjanta!

Oleg Fedko stracił 1,5- miesięcznego synka, 6-letnią córeczkę, żonę i rodziców. Rosjanie otworzyli ogień do auta, którym uciekała pięcioosobowa rodzina. Młodemu policjantowi z Chersonia zawalił się cały świat.

Zabili całą rodzinę

Rosja zaatakowała Ukrainę 24 lutego 2022 roku. Tego dnia rodzina młodego policjanta z Chersonia-Olega Fedko postanowiła uciec przed najeźdźcą. 27-letnia żona Irina spakowała szybko najpotrzebniejsze rzeczy. Wsiadła wraz z rodziną do auta.  Chciała ratować życie bliskich oraz swoje. Jej mąż Oleg jest policjantem. W tym czasie był na służbie. Rodzinne miasto- Chersoń  jako jedne z pierwszych stało się celem Rosjan. Rodzina chciała uciec jak najdalej przed wojną wywołaną przez Putina. Akurat Irina przejeżdżała przez Nową Kachowkę, gdy została zatrzymana przez rosyjskie wojsko. W aucie oprócz niej był 1,5-miesięczny synek, 6-letnia córeczka oraz teściowie. Denis Fedko, brat  męża Iriny opowiadał, że akurat rozmawiał ze swoją mama przez telefon. Powiedział:

Słyszałem jak moja mama krzyczała, że w samochodzie są dzieci i że jak oni mogą to robić. Słyszałem małego Vanię płaczącego głośno. Miał tylko 1,5 miesiąca. Potem usłyszałem strzały. Potem zapanowała cisza i znowu usłyszałem strzały. Były dwie seria. Każda po 2-3 strzały. Zdałem sobie sprawę, że ich dobijali.

Bestialstwo Rosjan

Jewhen Żukow, szef policji patrolowej Ukrainy poinformował:

Taką wiadomość dostałem wczoraj od kolegi: Nasz patrol zawiózł rodzinę do wsi do rodziców pod nową Kachowkę. Żona i jej teściowie zostali zabici podczas ostrzału. Dzieci, chłopiec 1,5 miesiąca i dziewczynka 6 lat- w szpitalu. Później na intensywnej terapii zmarły także dzieci policjanta.

Oleg Fedko, policjant z Ukrainy stracił całą swoją rodzinę. Zginęli niewinni ludzie. Rosjanie nie mieli litości nawet dla bezbronnych dzieci. Oleg Fedko wciąż nie może odzyskać ciał ukochanych dzieci, żony i swoich rodziców.

Źródło: Fakt

Zdjęcie: Facebook

Komentarze