Rozenek chwali się sukcesem. Okłamała swoich fanów?

Małgorzata Rozenek to osoba, która swoje życie relacjonuje w sieci. Na jej profilu znajdziemy nie tylko nagrania z pracy czy różnych aktywności, ale też na przykład… wprost z łóżka.

W Nowy Rok celebrytka pochwaliła się swoim sukcesem. Fani jednak jej nie wierzą i zarzucają kłamstwo.

O co chodzi?

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

Obserwując Małgorzatę Rozenek, wiemy jak o siebie dba, na jakie zabiegi kosmetyczne chodzi, a także to, że intensywnie trenuje.

 

Od ponad roku celebrytka niemal codziennie rano zamieszcza relacje z ćwiczeń na siłowni

Zdarzyło jej się też pokazać, jak jeździ na łyżwach czy pływa. Jeśli zaś chodzi o jazdę na rowerze, to rowery pojawiały się na jej profilu głownie w kontekście reklamowanych przez nią marek.

 

Tymczasem tuż po Wigilii, Rozenek z rodziną poleciała do Dubaju, by razem z Robertem Karasiem trenować do triatlonu.

To, że celebrytka postanowiła wziąć udział w zawodach wzbudziło podziw jej fanów. Później na profilu Rozenek pojawiło się kilka filmików ze wspólnego z triatlonistą truchtania, przejażdżki rowerowej czy pływania w niewielkim basenie.

 

Małgorzata Rozenek przebiegła maraton?

Gdy jednak w tydzień po przyjeździe do Dubaju, celebrytka pochwaliła się, że przebiegła maraton czyli ponad 42 kilometry, internauci zarzucili jej kłamstwo.

 

2024 rok rozpoczęłam MARATONEM 🚀 razem z @robert_karas_teamkaras weszliśmy w ten rok na pełnej 😁🚀

– napisała.

 

 

Jednak osoby, które same biegają kompletnie nie wierzyły, że Rozenek-Majdan przebiegła taki dystans.

 

Poproszę screen z aplikacji biegowej. Jaki czas? Jakie tempo?

 

…raczej nie udostepni bo trudno udostępnić coś czego nie ma. Po maratonie czwoiek wyglada jak zbity pies zlany potem a Gonia wyglada świeżo i pieknie. Ach ta istagramowa rzeczywistość

 

Donald Tusk przebiegł maraton. Zgadnij, jaki miał wynik?!

 

 To jest jakiś obłęd. Do przebiegnięcia maratonu trzeba przygotowywać się miesiącami. Sama sprawność fizyczna nie wystarczy, bo na siłowni i podczas biegu angażowane są inne partie mięśni. Po co wciskać ludziom ciemnotę, że ten dystans przebiegła? Raczej w większości przeszła. No i najlepsze te „fanki”, które łykają każdą ściemę jak pelikany… 🤦‍♀️

 

Bardzo mało prawdopodobne. W Sylwestra się mało śpi, pije alkohol. Jedno i drugie mocno obniża wydolność w tak długim biegu. Wątpliwe również by zaaklimatyzowała się do tamtejszej pogody. [w Dubaju jest teraz ok 25 stopni – przyp. red.]

– pisali.

 

I faktycznie, Rozenek zamieściła filmik, na którym widać fragmenty z trasy. Po biegu zaś – nie wyglądająca na zmęczoną celebrytka – poszła normalnym krokiem na masaż.

Jak jednak wiadomo, pierwszy maraton kończy się bardzo silnymi, kilkudniowymi zakwasami, chodzeniem sztywno jak robot, otartymi stopami i schodzącymi paznokciami. Po pierwszym maratonie i kąpieli najchętniej ma się ochotę poleżeć w ciszy i nawadniać się.

Tymczasem Małgorzata po rzekomym przebiegnięciu maratonu poszła na masaż. A na kolejnych relacjach widać ją już dokazującą na plaży z rodziną i przyjaciółmi.

TVN czy TVP? Karolina Pajączkowska ujawnia, GDZIE lepiej płacą!

 

Komentarze