Rubikowie od DWÓCH miesięcy mieszkają w Miami. Czego najbardziej im brakuje?

Rodzina Rubików pod koniec lipca 2023 r. wyprowadziła się do Miami. Piotr Rubik zamierza w USA rozwijać swoją karierę, Helena i Alicja poszły do amerykańskich szkół, a Agata kontynuuje swoją influencerską aktywność.

Z okazji swojego już dwumiesięcznego pobytu Rubikowie zaprosili fanów do zadawania im pytań. Opowiedzieli, jak żyje im się w Miami oraz czego najbardziej im brakuje.

 

https://www.instagram.com/piotr_rubik/

 

Jak na razie wrażenia całej rodziny są jak najbardziej pozytywne. Agata Rubik napisała, że Amerykanie są wobec nich bardzo przyjaźni:

 

…złapaliśmy super kontakt z naszymi sąsiadami, rodowitymi Amerykanami. Przy każdej okazji łapiemy się, rozmawiamy i dzielimy jedzeniem 🙂 nie czujemy nieufności z ich strony.

 

Na pytanie o wątpliwości co do ich decyzji o wyprowadzce czy też tęsknotę za krajem, Piotr Rubik odpowiedział:

 

ja jeszcze nie miałem

 

Agata natomiast przyznała, że:

 

wiadomo, że tęskni się trochę za rodziną i znajomymi. Ale czujemy, że to była bardzo dobra decyzja.

 

Zaś najtrudniejsze po przeprowadzce było:

 

umówienie terminu na praktyczny egzamin z prawa jazdy, do czasu aż się dowiedzieliśmy, że wszystkie terminy zostają z automatu blokowane i należy je potem odkupić 😉

 

Jeśli chodzi o to, czego Rubikom brakuje w USA, to Agata już wcześniej relacjonowała swoje problemy z zakupieniem składników na rosół dla Alicji.

Teraz powiedziała, czego nie może kupić w Miami:

 

brakuje mi niektórych produktów. Np białego indyka z kotła od Tarczyńskiego dla Ali i polskiego masła 😉

 

Poza tym, rodzina Rubików wydaje się być całkiem zadowolona ze zwrotu w swoim życiu. Życzymy zatem powodzenia w podbijaniu Ameryki!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Komentarze