Są oburzeni na Hołownię! Zrobił z Sejmu „cyrk na kółkach”?!

Szymon Hołownia w roli Marszałka Sejmu, jednych zachwycił, a innych oburzył. W sieci pojawiło się też wiele zabawnych wpisów dotyczących jego medialnej przeszłości.

W obronę Marszałka wzięła projektantka Ewa Minge, która stwierdziła:

 

Tego nie da się już czytać, słuchać i oglądać . Ilu jeszcze znających mniej lub bardziej ludzi @szymon.holownia opowie swoją wersje anegdotki z jego przeszłości ? Ile prześmiewczych fotografii, dowcipów z dziurawego rękawa się posypie.

 

I dodała:

 

…dajcie mu żyć . Dajcie błysnąć lub się wywrócić aby były świeże, aktualne powody do eksponowania jego wizerunku . Jeszcze chwila i z obrad sejmu uczynicie Państwo kabaret tylko dlatego, że człowiek związany lata z mediami jemu przewodzi.

 

Jednak reakcja na jej post była wręcz przeciwna od oczekiwanej!

 

fot. https://www.instagram.com/eva_minge/

 

Otóż internauci stwierdzili, że Szymon Hołownia sam kreuje taki wizerunek. Zarzucono mu też, że robi z Sejmu kabaret albo cyrk.

 

Oglądałam kilkakrotnie obrady sejm i jak dla mnie to co się tam dzieje to cyrk na kółkach, któremu przewodniczy Pan Holownia. Czy Pani słyszała jego sposób wypowiedzi w kierunku posłów PiSu? Chyba nie skoro pisze Pani taki post. Bo jak dla mnie powtórzę poraz kolejny cyrk z komikiem na przedzie.

 

Zrobili z Sejmu Kabaret !!!! Wstyd i hańba dla Polskiego Narodu!!!

 

Będzie oprowadzał po sejmie, pokazywał meble,skrytki,będą go “kochały’ Gardias i Tadla. Będzie fajny, zajefajny, super ziomek. Tylko to wszystko jest dla mnie sztuczne i z daleka zalatuje zręczną manipulacją. Ktoś powie i co z tego. Gdyby to był program TVN to mam to gdzieś ale to jest polityk kierujący sejmem i tu ważniejsze są inne kompetencje. Jako parawan dla nieudolnej polityki przyszłego rządu,niespełnionych oczekiwań wyborców, może się jednak sprawdzić.

 

Jak więc widać, Polakom nie spodobało się prowadzenie obrad Sejmu w stylu telewizyjnego show. Ale były też i takie głosy, że nowy Marszałek jest „kulturalny i dowcipny”.

Hołownia z córką w Sejmie. CO dziewczynka zrobiła na środku gabinetu?!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Komentarze