autem

Śmierć 12-letniej dziewczynki NA KOLONII w Zakopanem! JEJ CIAŁO ZNALAZŁY KOLEŻANKI Z POKOJU

Ogromny ból i tragedia w rodzinie nastoletniej uczestniczki wakacyjnego wyjazdu. W jednym z pensjonatów w zakopiańskiej Harendzie znaleziono ciało 12-letniej dziewczynki. Policja wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

12-latka przyjechała na kolonię do Zakopanego z Lublina. Zwłoki dziewczynki znalazły jej koleżanki z pokoju. Jej ciało odnaleziono dziś rano.

Zobacz też: Infekcje łapiemy nie tylko zimą! Oto najskuteczniejsza DOMOWA MIKSTURA NA PRZEZIĘBIENIE

Wiadomo, że dziewczynka wczoraj przyjechała do Zakopanego na kolonię. Rano jej ciało znalazły koleżanki. Na miejscu jest prokurator i nasza grupa dochodzeniowa. Rodzice dziecka są w drodze. Jak tylko uda nam się ich przesłuchać, będzie wiadomo coś więcej w sprawie – informuje Agnieszka Szopińska, przedstawicielka zakopiańskiej policji.

Póki co nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci dziecka. Funkcjonariusze policji nie wykluczają, że mogło chodzić o problemy zdrowotne.

Być może były to jakieś względy zdrowotne, ale wszystko będzie wyjaśnione w toku śledztwa. Na pewno podczas przesłuchania rodziców będziemy chcieli ustalić, czy dziewczynka cierpiała na jakąś chorobę, czy przyjmowała leki, czy uskarżała się wcześniej na jakieś dolegliwości – mówi Agnieszka Szopińska.

Źródło: Fakt, Interia

 

 

Komentarze