Tak teraz wygląda Justyna Kowalczyk. Pierwsze zdjęcie po śmierci męża!

17 maja 2023 r. Kacper Telieki zginął w szwajcarskich Alpach. Justyna Kowalczyk opublikowała pierwsze zdjęcie po śmierci męża.

40-letnia Justyna Kowalczyk została wdową, jak jednak pisała, już wcześniej rozmawiali z mężem o śmierci. Najwyraźniej alpinista liczył się z tym, że kiedyś może nie wrócić z gór. We wpisie z 31 maja 2023 r. przyznała:

 

Od tematu śmierci nie uciekaliśmy. To były trudne rozmowy, ale szczere i świadome. Hugo pojawił się na świecie dlatego, że mój Kochany Mąż był pewien, że nie tylko dam sobie w każdej sytuacji radę, ale i na ile się da zrekompensuję stratę.

 

I zapewniła:

 

Złapiemy z Hugotkiem [synem Hugo – przyp.red.]  łopatki i to lawinisko odgruzujemy. Będziemy żyć, jak nauczył nas Kacper. Pełnią. Będziemy zwiedzać świat i zdobywać szczyty. Będziemy na każdą minutę zachłanni, jak On.

 

Tym samym sportsmenka dała do zrozumienia, że swojego synka i w imię pamięci po Kacprze, dalej będą żyć pełnią życia.

 

 

fot. facebook / Kacper Tekieli – Alpinizm

 

W niedzielę 11 czerwca 2023 r. Kowalczyk opublikowała swoje zdjęcie na tle skał i oznaczyła, że jest zrobione w Zakopanem.

 

Dla Hugotka❤

– napisała.

 

Na zdjęciu widać, że wdowa po Kacprze Tekieli jest blada i wychudzona, próbuje się jednak uśmiechać. Widać więc, że Justyna nie zamierza się poddawać i tragedia jej nie złamie.

 

>>>Jechała A1. Nagle jej dzieci zaczęły tracić przytomność!

 

https://www.facebook.com/kibicujjustynie

 

Komentarze