TEGO nikt się NIE spodziewał! Aleksandra KWAŚNIEWSKA…

Urodzona w 1981 r. Aleksandra Kwaśniewska najbardziej znana jest z tego, że jest córką swojego ojca, czyli byłego Prezydenta Polski – Aleksandra Kwaśniewskiego.

Zapewne z tego względu i nieco na rosyjską modłę Kwaśniewska (39 l.) nazywa samą siebie Aleksandra Aleksandrowna.

 

Psycholog do TV

Jej kariera ma interesujący przebieg, bo młoda Kwaśniewska ukończyła psychologię, jednak w swoim życiu chyba nikogo nie kładła na kozetce. Aleksandra bowiem wybrała życie dziennikarki i celebrytki. Występowała z kilku programach telewizyjnych m. in. Taniec z Gwiazdami, Mała Czarna czy Dzień Dobry TVN. Współpracowała także z Radiem Planeta i magazynem Viva.

 

Prywatnie…

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną muzyka Kuby Badacha. I choć ślub wzięli w 2012 roku, to jak do tej pory para nie doczekała się potomstwa. Ze to dopieszczonym „dzieckiem” córki byłego prezydenta jest jej profil na instagramie. Kwaśniewska ma już ponad 125 tys. obserwujących więc można ją uznać za influencerkę.

 

Hasztag Aleksandrowna

I tu właśnie trafiła się niespodzianka. Aleksandra Aleksandrowna wypracowała sobie indywidualny styl tworzenia postów na instagramie. Zazwyczaj nie pisze treści posta, a zdjęcia opisuje jedynie wyjątkowymi hasztagami.

Zobacz też: Robert LEWANDOWSKI zaatakowany przez rosyjską MAFIĘ?! Kolejny raz pojawiły się… (FOTO)

 

Tego nikt się nie spodziewał

Tak też jest z najnowszym, świątecznym wpisem z pienikami. Tutaj Kwaśniewska nie tylko zamieściła hasztagowy opis, ale co więcej – z tych hasztagów stworzyła wiersz! Nikt nie spodziewał się, że Kwaśniewska ma taki talent poetycki!

pierniki, kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna/

 

Wiersz o piernikach

A jak brzmi taki oryginalny utwór Aleksandry Kwaśniewskiej?

„#jakcorokuwchałupie
#myślę #zrobięniekupię
#słychaćwałkaplask
#ichoćzawszewpołowie
#chcęsiębićnimpogłowie
#terazcieszątwarz”

Co sądzicie o tym talencie Aleksandry? 🙂

 

fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna/

 

Komentarze