Robert LEWANDOWSKI zaatakowany przez rosyjską MAFIĘ?! Kolejny raz pojawiły się… (FOTO)

Robert Lewandowski kolejny raz został zaatakowany przez tajemniczą organizację, prawdopodobnie powiązaną z Rosją.

Już latem tego roku Ania i Robert wydali oświadczenie w tej sprawie. Jednak to nie powstrzymało bezprawnie działających firm i Lewandowski znów został zaatakowany!

 

Bezprawne wykorzystanie wizerunku

Atak jaki dotyczy Lewandowskich to bezprawne wykorzystanie wizerunku – publikacja zdjęć i reklam z ich „udziałem”. Dodatkowo tworzone są fałszywe wypowiedzi tej pary.

W lipcu Anna i Robert napisali:

„(…) W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. (…)

Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom.”

Więcej na ten temat w artykule >>> SMUTEK u LEWANDOWSKICH! Anna i Robert wydali OŚWIADCZENIE w sprawie…

 

Kolejny atak

Choć od tamtej informacji minęło kilka miesięcy, to jak widać, oszuści nadal działają. W internecie wciąż pojawiają się reklamy z Robertem, choć tym razem „reklamuje” on inną firmę. Już we wcześniejszych fałszywych reklamach mowa była o inwestycja w krypto waluty, jednak teraz to nowa firma BITCOIN PROFIT.

lewandowski
fot. screen

Zobacz też: TO było w NAPOJU reklamowanym przez LEWANDOWSKIEGO! (ZDJĘCIA)

Rosyjska mafia?

Reklama przekierowuje nas na stronę z logo Puls Biznesu, choć z tym portalem nie ma nic wspólnego.

lewandowski
rzekomy Puls Biznesu

Za to sama witryna na której działa fałszywa strona, jest rosyjską domeną(!) bo ma końcówkę „ru„. Konkretnie jest to – stroymaterial667.ru.

Strona udaje Puls Biznesu, jednak gdy klikniemy w kolejne zakładki – np. aktualności czy moda – trafiamy na domenę pl.btc-profit.co.Tu można dokonać rejestracji do systemu:

„Zarabiaj miliony z bitcoinem, nawet gdy rynki kryptowalut załamują się”

 

Oszustwo cztery razy

Jeśli trafimy na „reklamę” z Robertem Lewandowskim, powinniśmy mieć świadomość, że:

  1. wizerunek Lewandowskiego użyty jest bezprawnie
  2. wypowiedzi Roberta nie są prawdziwe
  3. logo/nazwa Pulsu Biznesu jest użyta bezprawnie
  4. rzekomy portal nie jest Pulsem Biznesu

Co więcej w kilku miejscach artykułu, nazwisko Roberta zapisane jest poprawnie, a w kilku innych napisano „Lewandowskia„. Może to być celowe, bo w sytuacji ew. roszczeń ze strony Lewandowskiego, oszukańcza firma stwierdzi, że to nie o nim była mowa.

Jak widać nawet tak znana i zamożna para, jaką są Lewandowscy nie może się ustrzec przed atakami oszustów. Tym bardziej uważajmy na wszystkie podejrzane reklamy i wiadomości.

 

fot. https://www.instagram.com/_rl9/

Komentarze