To miał być hit Polsatu. Krzysztof Ibisz stracił pracę!

Krzysztof Ibisz to znany i lubiany prezenter, który prowadzi kilka programów w stacji Polsat. Najbardziej zaś kojarzony jest z formatem „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Od jesieni 2023 r. Ibisz dostał nowy program. Niestety „życie” tego show na antenie nie trwało długo. Stacja zadecydowała o zakończeniu emisji!

 

https://www.instagram.com/krzysztof_ibisz_official/?hl=pl

 

Gdy zapowiadano nowy show, to miał być hit Polsatu. „The Real Housewives. Żony Warszawy” pokazywać miał, jak żyje osiem bogatych Polek – businesswoman, które odniosły sukces w swojej dziedzinie. Program prowadził Krzysztof Ibisz.

 

Jednak bohaterki formatu, określane jako „kobiety sukcesu”, zaskoczyły widzów w bardzo negatywny sposób. Widzowie śledzący poczynania „Żon Warszawy” byli zdziwieni niskim poziomem rozmów, pisano też o patologii.

 

To przełożyło się na niską oglądalność, która wyniosła 292 tys. widzów. W efekcie stacja podjęła decyzję o zakończeniu emisji „The Real Housewives. Żony Warszawy”.

 

…jak wynika z naszych informacji, stacja nie ma obecnie planów realizacji drugiej serii „The Real Housewives”. Powodem jest zbyt niska oglądalność programu. Małe zainteresowanie formatem widać też w mediach – doniesień o jego bohaterkach próżno szukać w popularnych serwisach plotkarskich

– informują Wirtualne Media.

 

Jak więc widać, „Żony Warszawy” nie zachwyciły Polaków i nie pomogła nawet cała charyzma i klasa Krzysztofa Ibisza.

 

Drastyczna decyzja Moniki Miller! „Nie będzie ze mną kontaktu”

Komentarze