Drastyczna decyzja Moniki Miller! „Nie będzie ze mną kontaktu”

Monika Miller to 28-latka, która z jednej strony odniosła duży sukces w mediach, a z drugiej, boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Celebrytka swoją karierę zaczynała jako modelka alternatywna, wystąpiła w „Tańcu z Gwiazdami”, gra w serialu „Gliniarze”, a na instagramie na 152 tysiący obserwujących. Jednocześnie Monika Miller choruje na fibromialgię (niezapalna choroba reumatyczna tkanek), ma też depresję i chorobę dwubiegunową.

Wczoraj 28-latka poinformowała o swojej drastycznej decyzji.

 

https://www.instagram.com/monika.milller/?g=5

 

Monika Miller instagram

 

Obecnie instagram dla każdej gwiazdy jest bardzo ważnym medium. Stanowi nie tylko możliwość komunikacji z fanami, ale też zarabiania. Monika Miller zadecydowała, że odejdzie z instagrama!

 

Postanowiłam sobie zrobić mini przerwę od instagrama na jakiś czas…
coś jak takie wakacje, żeby odpocząć trochę od tych social mediów i internatu i tego całego zamieszania, które się dzieje ostatnio na świecie.

 

Dalej zapowiedziała:

 

Nie będzie ze mną kontaktu, nie będę nic wrzucała, nie będę pisała do Was na kanale i będę mogła odpowiadać na Wasze pytania lub jakieś prośby. Bo po prostu nie będę używała instagrama. Totalnie sobie go odcinam

 

Jak wynika z jej wypowiedzi, przerwa od instagrama ma związek z jej zdrowiem psychicznym. Celebrytka po „wakacjach” od social mediów zamierza bowiem udać się do specjalisty, by na nowo dobrał jej leki.

 

Agata Rubik przytyła w USA? „Zaczynacie wyglądać jak rodowite amerykanki”! [FOTO]

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Komentarze