Olga Frycz sprzedaje samochód. ILE kosztuje jej BMW?!

Olga Frycz (37 l.) pomimo tego, że jej kariera aktorska rysowała się bardzo obiecująco, porzuciła swój zawód.

I tak od kilku lat Olga Frycz realizuje się jako mama dwóch córek (każde dziecko z innym mężczyzną) oraz influencerka, która ma na instagramie już 343 tys. obserwujących.

Niedawno 37-latka informowała o tym, że się przeprowadza. Jak widać postanowiła też zmienić auto i wystawiła na sprzedaż swej białe BMW.

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Na instagramie zamieściła zdjęcie auta i zachęciła do jego zakupu, podając linka do oferty na Otomoto. Jak czytamy w ogłoszeniu do sprzedania jest BMW 6GT z 2018 roku, a auto ma niski przebieg bo zaledwie 122 705 km.

 

Samochód pochodzi z Polskiego salonu. Jest po zakończonym Leasingu i zostało wykupione. Jeden nie palący właściciel od nowości. Użytkownikiem była kobieta. Auto na bieżąco serwisowane w ASO. W bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Przepiękne wnętrze z jasno brązową skórą dodaje autu elegancji i sprawia że można się od razu w nim zakochać. Prowadzi się znakomicie i daje poczucie sportowego zacięcia. Posiada pneumatyczne adaptacyjne zawieszenie. Samochód został oklejony od nowości folią PPF w kolorze białej perły co świetnie zabezpieczyło lakier. (…)
Oryginalny kolor to 300 biel alpejska

– podano w ogłoszeniu.

 

BMW należące do Olgi Frycz jest do sprzedania za 165 tysięcy złotych. Więcej informacji TUTAJ.

 

Wiózł w bagażniku trojkę dzieci. Szok, JAK się tłumaczył!

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

Komentarze