Wiózł w bagażniku trojkę dzieci. Szok, JAK się tłumaczył!

Policja w Szczecinie informuje o zaskakującej interwencji. Otóż pewien mężczyzna przewoził w bagażniku auta trójkę dzieci.

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z samochodów, dzieci przewożone są w bagażniku. Jak się okazało, wiadomość była zgodna z prawdą. Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie mł. asp. Paweł Pankau potwierdza:

 

Po zgłoszeniu przez jednego z uczestników ruchu drogowego, patrol policji ze szczecińskiej drogówki zatrzymał od kontroli pojazd, w którym mężczyzna miał przewozić w bagażniku troje dzieci. Okazało się to prawdą*

 

Dlaczego mężczyzna wiózł dzieci w bagażniku?

 

zdjęcie ilustracyjne – https://www.facebook.com/Mazowiecka-Policja-108821644918555/

 

Tłumaczenie kierowcy było zaskakujące. Otóż twierdził on, że dzieciom w bagażniku miało być wygodniej niż na siedzeniach.

 

Kierowca tłumaczył się, że dzieci były zmęczone, a oni mieszkają niedaleko. Postanowił więc udostępnić dzieciom bagażnik, żeby mogły się położyć i zasnąć.

– opowiada mł. asp. Paweł Pankau.

 

Prawdopodobnie jednak chodziło o to, że autem jechało aż sześć osób i dla dzieci „zabrakło” miejsca. Kierujący pojazdem wykazał się jednak totalnym brakiem wyobraźni jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. W przypadku kolizji czy wypadku, z pewnością ich zdrowie i życie byłoby zagrożone.

Za nieodpowiedzialne zachowanie, mężczyźnie grozi kara. W tej sprawie został sporządzony wniosek do sądu.

 

Michał Wiśniewski pójdzie za kratki?! „Z godnością zniosę odsiadkę” [VIDEO]

 

*źródło/cytaty: dziennik.pl

Komentarze