Typowa Karyna przechodzi przez ulicę. Kobieta zwyzywała kierowcę, który ich przepuścił! (VIDEO)

Typowa Karyna i typowy Seba to w miejskim slangu, dresiarze, osoby wulgarne, często o wyzywającym wyglądzie.

I tak do sieci trafił filmik, gdzie właśnie taka para czyli typowa Karyna i typowy Seba przechodzą z dziećmi przez ulicę. Stoją przed przejściem, kieorwca się zatrzymuje, rodzina przechodzi, kierowca chce ruszyć.

 

Wtedy „Karyna” wraca na pasy i zaczyna się awanturować. Kierowca najpierw nie wie, o co chodzi i pyta czy coś się stało? W końcu chyba zorientował się, że kobiecie chodzi o to, że chciał ruszyć zanim piesi znaleźli się na chodniku (choć minęli już auto). Karyna zaczyna go wyzywać. W końcu schodzi z drogi i kierowca kończąc słowem „spierdalaj”.

 

fot. youtube/DJ Ryju

 

Czy „Karyna” miała rację? i Tak i nie. Z jednej strony nie, ponieważ kierowca zachował się prawidłowo – przepuścił rodzinę na pasach. Wątpliwość może budzić tylko to, że za szybko ruszył. Jak mówi Prawo o ruchu drogowym (art. 2, pkt. 23), ustąpienie pierwszeństwa to:

 

„powstrzymanie się od ruchu, jeżeli ruch mógłby zmusić kierującego do zmiany kierunku lub pasa ruchu albo istotnej zmiany prędkości, pieszego – do zatrzymania się, zwolnienia lub przyspieszenia kroku

 

Być może więc kierowca zmusił Karynę i Sebę do przyspieszenia kroku, co wprawiło ich w furię. Jednak opinie internautów są jednoznaczne – wszyscy murem stoją za kierowcą auta:

 

I tak oto Kochani moi Wygląda Karynka i Sebix … fundamenty tego kraju ….

 

Na tym materiale zostało świetnie przedstawione naturalne oblicze zwierząt żyjących w betonowej dżungli. 😳

 

Najlepsze, że krzyczy, że idzie z dzieckiem i w tym samym momencie dzieciak wypierdala się na asfalt, bo mamuśka nagle zmieniła kierunek xddd

– zauważyli.

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat tej sytuacji? Nagranie poniżej.

 

>>>Wypowiedź Mateusza Morawieckiego wykorzystali do parodii „Milionerów”. Zobacz, co odpowiedział „Mati”! (VIDEO)

 

https://www.youtube.com/watch?v=KkULq21LNcA

Komentarze