Reporterzy muszą być w centrum wydarzeń, możliwie jak najbliżej. Muszą widzieć najwięcej i przekazać swoją relacją emocje. Ten dziennikarz miał nieco pecha, bo prowadząc zwykłą relację z pobocza drogi stał się pośmiewiskiem internetu.
Dziennikarz opowiada o bardzo złych warunkach drogowych. Mija go pług, który zgarnia śnieżną krupę na pas drogi tuż obok niego. Zwykłemu człowiekowi powinna zapalić się już wtedy ostrzegawcza lampka – zaraz ktoś może chcieć odśnieżyć także drugi pas!
ZOBACZ: [VIDEO] Chciał zanieść do ubikacji kompletnie pijaną koleżankę. Nie wyszło…
Nie minęła sekunda i jak widać ziściło się to o czym pisaliśmy. Jednego nie można odmówić reporterowi – prowadził swoją relację dalej, jak gdyby nic się nie stało! Twardziel.
liveleak.com
![[VIDEO] Prowadził relację z zaśnieżonej drogi. Pług sprzątnął go razem z zaspą! drogi](https://wsieci24.pl/wp-content/uploads/2019/02/pług-vs-dziennikarz.jpg)