Wściekł się, że żona dostała kwiaty. Zazdrosny mąż strzelił do niej z (…)!

Niepohamowana zazdrość doprowadziła do ogromnego dramatu. 62-letni Henryk D. wściekł się na swoją 61-letnią żonę Barbarę, o to, że dostała kwiaty od innego mężczyzny. Zazdrosny mąż wpadł w szał i zaczął wyżywać się na Bogu ducha winnej kobiecie, w pewnym momencie chwycił za własnoręcznie wykonaną kuszę i strzelił jej w plecy!

Para, która od dłuższego czasu żyła w separacji mieszkała we wspólnym domu w małej miejscowości Kunowo w województwie wielkopolskim. Henryk i Barbara korzystali z osobnych pomieszczeń i osobnych wejść do mieszkania. Jedynym miejscem, gdzie  od czasu do czasu mieli ze sobą jakiś kontakt była kuchnia. Kobieta zdecydowała się odejść od męża, ponieważ ten katował ją i znęcał się nad nią psychicznie. 61-latka miała zamiar zacząć żyć na nowo i zakończyć etap jakim było małżeństwo z Henrykiem D.. Kiedy wściekły 62-latek zauważył, że dostała kwiaty wpadł w szał i strzelił jej w plecy z własnoręcznie wykonanej kuszy.

 

ZOBACZ:Zabił 16-letniego przyjaciela z ZAZDROŚCI? Potworny mord w Kołobrzegu – NOWE FAKTY

 

Rozjuszony mężczyzna postanowił w ten sposób wyżyć się na swojej żonie. Rannej kobiecie udało się uciec od frustrata i wybiec z domu na podwórko. Tam wołającą pomocy i zapłakaną matkę zauważyli synowie, którzy rzucili się jej na ratunek. 61-letnia Barbara została przewieziona do szpitala, gdzie zajęli się nią lekarze. Na szczęście rana w plecach okazała się powierzchowna, a jej życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Henryk D. kiedy zdał sobie sprawę z powagi swojego postępowania próbował targnąć się na życie. Mężczyzna przyznał się do winy i przebywa obecnie w areszcie.

 

ZOBACZ TAKŻE:NIE ŻYJE matka trojga dzieci. Mężatka ZOSTAŁA UDUSZONA z zazdrości

 

źródła: fakt.pl, foto: pixabay.com

 

Komentarze