Zenon Martyniuk promuje Jacka Kurskiego? Zobacz CO razem zrobili?!

Jacek Kurski i Zenon Martyniuk zaskoczyli tym, co zrobili w niedzielę 2 czerwca 2024 roku w Wyszkowie.

I wygląda na to, że obecnie to Zenek Martyniuk promuje i pomaga Jackowi Kurskiemu. Poniżej nagranie z ich wspólnej inicjatywy.

 

https://www.facebook.com/akcentpolska

 

Jacek Kurski a disco-polo

Jacek Kurski prezesem TVP był w latach 2016–2020 oraz 2020–2022. I to właśnie on wprowadził disco-polo „na salony” czyli do publicznej telewizji. Wcześniej ten gatunek muzyki często był wyśmiewany i uznawany jako „gorszy”.

Te opinie są zresztą żywotne do tej pory. Trzeba jednak przyznać, że gdy czołowe gwiazdy disco-polo – z Akcentem i Zenonem Martyniukiem na czele – pojawiały się na imprezach organizowanych przez TVP, to zabawa była przednia.

Jak się okazuje, sympatia Kurskiego i Martyniuka, nadal trwa, co właśnie pokazali w Wyszkowie.

 

Jacek Kurski i Zenek Martyniuk

2 czerwca były prezes Telewizji Polskiej udostępnił filmik, gdzie Zenon Martyniuk zaprasza na piknik rodzinny do Wyszkowa. Kurski jednak nie zdradził, że on sam także wystąpi na koncercie!

 

Tymczasem panowie w duecie wykonali piosenkę pt. „Życie to są chwile”. Na nagraniu wyraźnie widać, że Jacek Kurski nie czuje się pewnie ze swoim wokalem, jednak Martyniuk skutecznie go zagłuszał.

 

Mimo tego, Joanna Kurska była bardzo dumna z męża:

 

Nasi Mężowie zaśpiewali razem ❤️🇵🇱 Dumna!

– napisała pod filmikiem.

 

I tu Kurski zebrał same pozytywne komentarze. Pisano między innymi, że był najlepszym prezesem TVP, a teraz nie ma czego oglądać w telewizji publicznej.

 

Roksana Węgiel zszokowała w Opolu! Tego NIKT się nie spodziewał!

 

Z kolei na profilu zespołu Akcent pojawiły się krytyczne wpisy:

 

Zenek Martyniuk i Jacek Kurski = Disco Polo… Kto wpadł na taki pomysł, aby tak ośmieszyć Wyszków. Kicz, Chałtura i Ciemnogród. W jednym.

 

Kurski miał rację mówiąc o swoich wyborcach „ciemny lud, to kupi” i jak widać kupił i kupuje; żenada;

 

Przecież odwdzięcza się Kurskiemu!!!!
Kto i gdzie zorganizowano benefis???
Kto w poprzednich latach był ” gwiazdą” TVP?. Zenek , Bayer Full, bracia Golec, Marylka, Sławomir – to ekipa, która za czasów prezesury Jacka żyli jak pączki w maśle.
Czas spłacać kredyt!!!!

 

Większość jednak pisała, że koncert był super i nie zabrakło zachwytów:

 

Oj oj oj 👏👏👏 Brak słów jak publiczność Cię uwielbia ♥️♥️ Wypracowałes sobie to latami…💪To też że nie jesteś Gwiazda która gwiazdorzy, tylko znajdziesz ten czas mimo zmęczenia dla publiczności żeby zrobili sobie zdjęcia,i nie fochasz się ,nie wozisz jak nie którzy 💪👏👏i za to wszystko Cię kochają Zenku.👏💪

 

Jacek Kurski kandyduje do do Parlamentu Europejskiego

Przypomnijmy, że Jacek Kurski kandyduje do do Parlamentu Europejskiego z list komitetu wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Nic więc dziwnego, że prowadzi swoją kampanię. I jak widać, Zenek Martyniuk gotów jest wesprzeć swojego niedawnego mecenasa.

 

Poniżej nagranie z ich wspólnego występu.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Kurska (@joanna_kurska)

Komentarze