Porwanie w Poznaniu. 14-latka została zgwałcona i oszpecona!

W miniony piątek (22.07.2022) w Poznaniu doszło do porwania 14-latki. Dziewczyna została wciągnięta do BMW, a świadkiem porwania była jej mama.

Kobieta od razu powiadomiła policję i około dwie godziny później 14-latka została odnaleziona w Złotnikach. W tym czasie jednak nastolatka przeżyła prawdziwy koszmar.

 

zdjęcie ilustracyjne – tezdjecia.pl

 

Motyw porwania jest szokujący. Jak informuje epoznan.pl, wcześniej 14-latka miała uszkodzić e-papierosa innej nastolatki, a nie chciała zwrócić kosztów naprawy. Porwanie więc miało być zemstą.

 

Porwana nastolatka została bardzo brutalnie potraktowana przez swoich oprawców – została zgwałcona i oszpecona, przypalano ją też papierosami:

 

Miała ogoloną część głowy, brwi, byłą przypalana papierosami i zmuszana do innej czynności seksualnej*

 

Co więcej, sprawcy wszystko nagrywali telefonem. Zapewne więc zamierzali później wykorzystać te nagrania, by jeszcze skompromitować porwaną dziewczynę.

 

W sprawie zostało zatrzymanych pięć osób, w tym jedną osobę dorosłą. Zatrzymani to: 39-letnia kobieta i jej 13-letnia córka, dwoje 14-latków i 17-latka.

Dorosła kobieta i 17-latek, który też jest traktowany jako osoba dorosła, usłyszeli zarzuty uprowadzenia i pozbawienia wolności oraz zgwałcenia ze szczególnym okrucieństwem. Za te przestępstwa grozi im do 15 lat więzienia.

Pozostałą trójką nastolatków zajmie się sąd dla nieletnich.

 

Poszkodowana 14-latka trafiła do szpitala. Placówka jednak nie udziela informacji na temat jej stanu zdrowia.

 

>>>32-latek zginął podczas przyjęcia. Został WCIĄGNIĘTY w wielką dziurę! (VIDEO)

 

*źródło/cytaty epoznan.pl; rmf24.pl

Komentarze