Efekt POLAŃSKIEGO. Zielke zapowiada ujawnienie KOLEJNEGO pedofila w łódzkiej „filmówce”!

Mariusz Zielke, dziennikarz śledczy znany z ujawnienia sprawy jazzmana Krzysztofa Sadowskiego. Teraz twierdzi, że wkrótce poda nazwisko wpływowego aktora i reżysera z Łodzi. Tego filmowca kobiety oskarżają o molestowanie seksualne, gdy były nieletnie.

Jak mówi Zielke, Roman Polański chyba nie tak wyobrażał sobie premierę najnowszego filmu w Polsce. Miał być fetowany, nagradzany i oklaskiwany, tymczasem studenci łódzkiej filmówki zaprotestowali przeciwko spotkaniu z nim. Przypomnieli sprawę gwałtu na nieletniej 13-latce, co wywołało prawdziwą burzę w mediach. Za Polańskim wstawił się rektor „filmówki”, wielu studentów i artystów. Ostatecznie jednak słynny reżyser zrezygnował ze spotkania. Mimo to do protestu doszło. Kilka osób wykrzykiwało przed uczelnią, że „tu gwałcą ludzi”.

Mariusz Zielke, jeden z dziennikarzy śledczych zajmujących się pedofilią, zwrócił uwagę na ciekawy wątek sprawy: w sformułowaniach studentów pojawia się określenie, że wśród nich są osoby, które doświadczyły przemocy seksualnej. Pytanie, czy nie jest to zatem forma zwrócenia uwagi na problem na uczelni.

We wpisie na salon24.pl Zielke twierdzi, że zgłaszają się do niego osoby z Łodzi, które podają przykłady molestowania kobiet i nieletnich. Na uczelni miało dochodzić do gwałtów, których dokonywał legendarny, zmarły już aktor. Kilka kobiet twierdzi też, że molestował je w dzieciństwie znany łódzki aktor i reżyser o imieniu Marcel. Dziennikarz zadał pytanie Marcelowi, który zaprzeczył i powiedział, że to pomówienia.

Cały tekst dziennikarza można przeczytać TUTAJ


Zielke to dziennikarz śledczy, znany m.in. z ujawnienia wielu afer gospodarczych i nagłośnienia sprawy pedofilii w show-biznesie, znanego jazzmana Krzysztofa Sadowskiego. Informacje podane przez Zielkego potwierdziły potem wszystkie media w Polsce ujawniając wiele przypadków nadużyć. W 2005 r. zdobył nagrodę Grand Press za ujawnienie zmów funduszy emerytalnych. Potem założył niezależną gazetę internetową, a od 2010 r. pisze książki i jest ghostwriterem. Miał też 5 procesów z Markiem Falentą skazanym za aferę taśmową, wszystkie wygrał prawomocnie. Niedawno opublikował powieść „Lobbysta”.

Wydał też książkę pt. „Król korupcji” o Konradzie T., jednym z najbardziej tajemniczych świadków koronnych. To literatura faktu o słynnym pośredniku korupcyjnym, który rozwalił układy pomiędzy prokuratorami, adwokatami i lekarzami. Czytaliśmy fragmenty książki, są niebywale szokujące! Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Książki Zielkego nie są reklamowane i ciężko je znaleźć w księgarniach. Można je kupić na stronie internetowej autora: www.creo-books.plKomentarze