Agnieszka Włodarczyk NIEPOTRZEBNIE zajęła miejsce na SOR-ze?! „Ja też płacę ZUS na Boga!”

Jeszcze kilka tygodni temu Agnieszka Włodarczyk prowadziła spokojne życie. Później jednak w tarapaty wpadł jej partner, a teraz zachorował synek.

Agnieszka Włodarczyk od 2020 roku tworzy parę z Robertem Karasiem – niestety u sportowca wykryto niedozwolone substancje, a on sam spotkał się z ostrą krytyką z uwagi na swoją postawę. Włodarczyk bardzo go broniła, teraz jednak ma inne kłopoty na głowie, bo zachorował mały Milan.

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

Chłopiec urodził się w lipcu 2021 r. i obecnie ma dwa latka. Jakiś czas temu aktorka pisała, że chłopiec ma bóle nóg – najprawdopodobniej bóle wzrostowe. Potem pojawiły się inne dolegliwości i Włodarczyk pojechała z dzieckiem na SOR.

 

Szokujące wieści o Katarzynie Bosackiej! Została porzucona przez męża?! [AKTUALIZACJA]

 

Jak się okazało, część internautów uznała, że „niepotrzebnie” zajęła miejsce innym chorym czy rannym dzieciom.

Aktorka nie pozostawiła tych komentarzy bez odpowiedzi!

 

https://www.instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial/

 

No to może zacznę od tego, że moje dziecko = moja odpowiedzialność. Nie państwa, nie twoja. Moja. (…)

 

Dlaczego SOR? Bo takie miałam zalecenie od lekarza, z którym jestem w kontakcie. Powiedział cytuję „Jeśli byłoby to moje dziecko, nie czekałbym do jutra na wizytę u pediatry, pojechałbym natychmiast na SOR. To nie jest normalne, żeby mały człowiek 3 dni nie jadł”

 

Wyjaśniła też, że nie została przyjęta z Milankiem „bez kolejki”:

 

…czekaliśmy 6 godzin. Nikomu nie zabieram miejsca. To skrajnie nieodpowiedzialne nie reagować, kiedy widzisz dziecko w kolorze biało-zielonym.

 

Dodała też:

 

Leczymy się głównie prywatnie, ale czasem potrzebna jest natychmiastowa pomoc. I mam myśleć wtedy o tym, że jest zły system i że zabieram komuś miejsce?? Ja też płacę ZUS na Boga!

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy popierających postawę Agnieszki Włodarczyk. Internautki dziwiły się też, jak „trolle” mogły oceniać powód wizyty z dzieckiem na SOR-ze.

 

Syn Agnieszki Włodarczyk trafił na SOR! Wiemy CO się stało!

 

Komentarze